Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Православний концерт в Ізмаїлі .ВІДЕО


3 лютого, у Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка м. Ізмаїла, за благословенням високопреосвященнішого Агафангела Митрополита Одеського та Ізмаїльського, відбувся різдвяний концерт «Все місто в очікуванні Різдва».  Він став завершенням низки зимових церковних свят.  

Єпископ Болградський, вікарій Одеської єпархії, благочинний храмів Ізмаїльського округу архімандрит Сергій привітав присутніх з цією подією.  

Найбільший концертний зал міста був переповнений. Парафіяни десяти ізмаїльських православних храмів, гості з сільських церковних громад, любителі духовної музики прийшли послухати виконання різдвяних піснеспівів.  

Хори церковних парафій, вокалістів і танцюристів зібрала на одній сцені регент храму Святого Пророка Божого Іллі, матінка Марина Лобанова.  

Вперше концерт був представлений у вигляді театралізованої вистави, в якої взяв участь народний музично-драматичний театр ДК ім.  Шевченко під керівництвом режисера Ольги Герасимової.  

Незабутні враження глядачам подарували зведений хор ізмаїльських храмів, митрополичий хор Свято-Покровського кафедрального собору, вокалістки Біляна Мітєва і Ксенія Дорошенко, дитячі вокальні ансамблі «Соловейко» та «Співаночка» і багато інших.  

Всі колективи та учасники концерту були нагороджені дипломами за підписом владики Агафангела з рук вікарія Одеської  єпархії архімандрита Сергія.  

Бессарабія славиться прекрасними голосами.  І в цьому ще раз можна було переконатися на концерті «Все місто в очікуванні Різдва», який став справжнім фестивалем духовної музики.  

5 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня