Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Ізмаїльські правоохоронці провели день відкритих дверей для студентів


Вже прийнято за традицію приймати в якості гостей студентів технікуму економіки та права. Правоохоронці зустрічають їх з розпростертими обіймами, знайомлячи з роботою відділу поліції.

Інспектор сектора кадрового забезпечення майор поліції Оксана Комісаренко зустріла майбутніх юристів при вході в відділ поліції. Своє знайомство з роботою відділу хлопці почали з чергової частини. Оксана Іванівна розповіла, що реєстрація всіх заяв, з якими громадяни звертаються в поліцію відбувається саме в черговій частині, принцип роботи і важливість співробітників поліції - це своєчасно відреагувати на виклик.

Студентам показали, де знаходиться ізолятор тимчасового затримання, кімната прийому громадян, кімната здачі і прийому зброї. Піднімаючись по поверхах адміністративної будівлі хлопцям показали, де знаходиться слідчий відділ, сектор карного розшуку. Учні з цікавістю слухали співробітника поліції, а також розглядали стенди на поверхах, де відображена історія від міліції до сьогоднішніх днів роботи в поліції.

Майбутніх юристів ознайомили з правилами прийому на службу в Національну поліцію, порядок вступу до вузів системи МВС і особливості несення служби співробітниками поліції. Розповіли, що в даний час оголошено новий конкурсний набір на службу в поліції, необхідні, як інспектора-кінологи, так і поліцейські в сектор реагування патрульної поліції.

По ходу зустрічі молодь з цікавістю слухала розповідь про цікаву і нелегку роботу поліцейських, задавала питання. По закінченню зустрічі правоохоронці висловили надію, що даний захід допоможе студентам визначитися з вибором майбутньої професії.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

Ізмаїльські правоохоронці провели день відкритих дверей для студентів
Наклейки в раскрутке бизнеса

Интернет-магазины продолжают вытеснять классические торговые точки

2 Февраля 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня