Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День української писемності та мови в Ізмаїлі. ВIДЕО


9 листопада двері Ізмаїльської картинної галереї були відкриті для школярів, які прийшли відзначити День української писемності та мови.  «Українська мова - диво калинове» - так назвали свій ранок учні четвертих класів ЗОШ №1.

На стендах, спеціально підготовлених до цього дня, можна було побачити цитати класиків української літератури та книги українською мовою.  

Школярі підготували невеличкий концерт, а закінчилося свято спільним хороводом. 

В наступному заході - «Уроці - конгресі« Українська мова в світі »- взяли участь старшокласники політехнічного ліцею та студенти Технікуму механізації та електрифікації сільського господарства, а також члени ізмаїльського відділення Всеукраїнського товариства« Просвіта ».  

Відкрила свято директор Одеського обласного центру естетичного виховання Ірина Федорова.  

Мелодійна, ніжна, солов'їна - такі епітети відповідають мови, якою розмовляють близько 45 мільйонів чоловік.  Вона входить у другий десяток найпоширеніших мов світу. 

Школярі та студенти розповідали про історію української мови, читали вірші і співали пісні.  Такі заходи дуже важливі для патріотичного виховання молоді.

Самоідентіфікація и суверенність будь якої держави в першу чергу визначаються мовою та пісемністю, вокруг них формуються етнос, культура та головні соціально-громадські стосунки.  Як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко, «мова - душа кожної національності, її святині, її найцінніший скарб».

10 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня