Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Брифінг в Ізмаїльському центрі зайнятості .ВIДЕО


Днями в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості пройшов брифінг директора Володимира Довгаля «Про можливості неформального професійного навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».  

У бесіді з журналістами місцевих ЗМІ Володимир Довгаль зупинився на міграції з України працездатного населення. Люди необхідних в побуті спеціальностей - будівельники, слюсарі, водії, кухарі і багато інших - їдуть за кордон в пошуках роботи. 

Держави, які зіткнулися з тією проблемою, раді надати українцям гідну зарплату, житло і соцпакет.  

І нарешті, Володимир Довгаль звернувся до основної теми брифінгу - підтвердження результатів неформального професійного навчання.  Люди, які вже придбали самостійно якесь ремесло, не мають офіційного підтвердження при влаштуванні на роботу.  Тепер таку послугу їм готові надати в Державної служби зайнятості.  

На сьогоднішній день офіційні документи можна отримати по шести робітничими професіями: кухар, зварювальник, охоронець, електрозварник ручного зварювання, продавець непродовольчих товарів і слюсар-ремонтник. 

Жителі нашого регіону можуть протягом двох днів підтвердити свої вміння за робітничою професією «кухар» в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  

У наш час неформальне навчання стає все більш актуальним.  Воно пропонує альтернативні форми з гнучким підходом до освітнього процесу і допомагає пристосуватися до постійних трансформацій суспільства.

10 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня