Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі відкрилися виставки одеських художників ВIДЕО


1 листопада в Ізмаїльській картинній галереї відбулося відкриття двох персональних виставок одеських художників, членів Національної спілки художників України Івана Ороса і Миколи Резніченко.

Викладач художньо-графічного факультету Південноукраїнського педагогічного університету ім.  К. Д. Ушинського Іван Орос представив на суд ізмаїльських цінителів прекрасного персональну виставку живопису та графіки «Країна моя - Україна».

Творчої особливістю художника є бездоганне володіння багатьма графічними техніками - від авторського малюнка і офорта до численних експериментів в кольоровий графіку (пастелі, акварелі).  

У пейзажах, графічних і живописних, художник завжди прагне максимально точно передати природний стан навколишнього світу, особливості його фарб і малюнка.  Перед нами постають відомі архітектурні види ( «Лавра. Вечір», «Одеська привокзальна площа») і чарівна українська природа ( «Переправа на Кислицький острів», «Сині гори Карпат», «Світанок»).  

Завідувач кафедри прикладної творчості та методики художнього навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.  Ушинського, приват-професор Микола Резніченко привіз в Ізмаїл персональну виставку графіки «Шлях до храму».  

Це колекція камерних графічних аркушів, на яких художник зобразив безліч православних храмів України.  Створювалися ці малюнки на протязі багатьох років.  

На нинішньому вернісажі представлено 46 робіт, які охоплюють широку географію подорожей і пленерів автора.  Тут храми і монастирські комплекси Києва, Тернополя, Кременця, Криму, Сум, Одеси.  Одну з ніх автор подарував Ізмаїльської картинної галереї.

По'єднання в одному залі виставок двох відомих українських художників стало свого роду експериментом.  І глядачі гідно оцінили різноманітність представлених на вернісажі робіт.

3 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня