Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Всеукраїнська науково-практична конференція . ВIДЕО


У світлі нового закону "Про освіту" останнім часом велика увага приділяється вивченню української мови.  

Днями в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті пройшла дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена проблемам збереження і розвитку української мови в неоднорідних регіонах України.  

Єдиний державний вуз українського Придунав'я зустрів вчених з Києва, Чернівців, Одеси, Сум, Глухова, Старобільська і Кишинева.  

У роботі форуму взяли участь директор Інституту української мови НАНУ Павло Гриценко, народний депутат України Павло Кішкар, майстри україномовної поезії і прози.  

Особливістю цього засідання стала участь в роботі конференції вчителів півдня Одеської області.  

Ректор ІДГУ Ярослав Кічук, від імені адміністрації вузу та його вченої ради, привітав нашого земляка Павла Гриценка, уродженця с.  Матроска, з присвоєнням звання «Почесний професор ІДГУ».  

Подяка міністра освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців і плідну науково-педагогічну діяльність» була вручена завідувачу кафедри української мови і літератури ІДГУ Андрію Колесникову. 

Після офіційної частини учасники конференції перейшли до науково-практичним дискусій на пленарному засіданні і в секціях.  За підсумками конференції в університеті буде видано збірник статей його учасників.

2 Ноября 2017 год
Измаил Сегодня