Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Сокарате ГРАН ПРІ - 2017». ВIДЕО


У минулі вихідні в Ізмаїлі відбулася довгоочікувана для любителів бойових мистецтв подія - II Відкритий міжрегіональний турнір «Сокарате ГРАН ПРІ - 2017».  

Організаторами спортивного форуму стали Представництво Всесвітньої організації сокарате в південному регіоні, Федерація сокарате України та Ізмаїльська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна».  

У турнірі взяли участь 108 спортсменів.  Їх розділили на вагові категорії від 20 кг і вище. Змагання йшли на двох татамі одночасно за версіями «Лайт-контакт» і «Семи-контакт поінт куміте».  

Сокарате - це вільний бій, тому на «Гран прі - 2017» зустрілися представники різних стилів і шкіл бойових мистецтв, таких як кіокушинкай-карате, кікбоксинг, ММА, джиу-джитсу, ушу-саньда і рукопашний бій.  

Кожен учасник цих представницьких змагань мріяв добре виступити і зайняти призове місце.  

Переможцями стали Арсен Коваль, Андрій Шевчук, Кирило Курепін, Каміла Піцур, Артем Хрустальов, Єгор Подопригора, Михайло Завадський і багато інших.  Вони були нагороджені традиційними призами - медалями, дипломами та кубками.  

II Відкритий міжрегіональний турнір «Сокарате ГРАН ПРІ - 2017» завершився.  Як і обіцяли організатори, він став ще однією славною спортивної традицією столиці Придунав'я. 

26 Октября 2017 год
Читайте также:
Измаил Сегодня