Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Нагородження ізмаїльських тенісистів. ВIДЕО


20 жовтня в малому залі засідань Ізмаїльського міськвиконкому відбулося нагородження переможців Чемпіонату України з настільного тенісу, який пройшов у Чернігові в середині жовтня.  

Вихованці відділення настільного тенісу Спортивно-оздоровчого центру міськвідділу освіти успішно виступили на всеукраїнському турнірі. У змаганнях серед кадетів 2003 року народження і молодше взяли участь 17 команд дівчат та 26 команд юнаків з 23 областей України та міста Києва.  

Анастасія Москалюк та Поліна Сібагатуліна стали переможницями чемпіонату України в складі збірної Одеської області серед дівчат. Анастасія Москалюк була визнана абсолютною чемпіонкою України в особистій першості і увійшла до складу юнацької збірної України.  

Гліб Яковлєв, Олексій Петренко, Данило Проценко та Григорій Доломанжі стали бронзовими призерами командної першості.  

Юні тенісисти були нагороджені грамотами міського голови «За наполегливе та сумлінне навчання, високі результати в спорті і збагачення тенісної слави Ізмаїла».  

Почесні грамоти «За вагомий внесок у підготовку юних спортсменів, високі спортивні досягнення і підготовку переможців чемпіонату України з настільного тенісу» отримали їх тренери: Юлій Фарладанській  і Ольга Петренко.  

Подяками від міської влади за активну життєву позицію, терпіння в справі виховання і підготовки юних спортсменів були відзначені батьки чемпіонів.  

Завершилася урочиста церемонія нагородження спортсменів традиційним фото на пам'ять.

25 Октября 2017 год
Читайте также:
Измаил Сегодня