Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Навчальна евакуація в дитячому садочку «Чебурашка». Вiдео


Днями на базі Ізмаїльського дошкільного навчального закладу №8 «Чебурашка» пройшли навчання з евакуації вихованців і співробітників з приміщення в разі пожежі.  

За сигналом небезпеки співробітники дитячого саду відключили електропостачання,  приступили до дій із переведення дітей з будівлі дитсадка, оповіщення служби 101, до зустрічі співробітників пожежної охорони і поліції.  

Евакуація проходила без паніки і суєти.  За пожежних драбин і виходів малюки за допомогою дорослих покинули дитячий сад.  

На майданчику осторонь від «вогнища загоряння» вихователі відзвітували про повний склад евакуйованих дітей та роздали їм теплі ковдри.  

Рятувальники і поліція прибули на місце умовної пожежі, не порушивши часових показників.  

Співробітники пожежної частини відпрацювали низку завдань з досягнення злагоджених дій в складних умовах на об'єктах з масовим перебуванням людей.  

Тренувальне тактичне навчання з гасіння умовної пожежі в приміщенні дитячого садка було проведено відповідно до нормативних документів. 

І хоча для дітей це було чимось на зразок гри, у них залишаться не тільки яскраві емоційні враження від «великої червоної машини», а й практичні навички поведінки при пожежі.  Це допоможе в критичну хвилину врятувати їх життя і здоров'я.

19 Октября 2017 год
Читайте также:
Измаил Сегодня