Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Ярмарок щедрості і таланту» пройшов в Ізмаїльському районі. ВIДЕО


Українська Бессарабія славиться своїми садами, виноградниками та щедрими полями, що дають багатий урожай.  І, звичайно, талановитими працьовитими людьми, які роблют цей край неповторним.  Переконатися в цьому можна було на святі, яке пройшло в Ізмаїльському районі в минулі вихідні.  

«Ярмарок щедрості і таланту», так назвали організатори свято, яке відбулося 7 жовтня в селі Саф'яни Ізмаїльського району Одеської області.  

На святі побували голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова, голова райради Василь Антонюк та інші районні і сільські керівники.  

Жителі всіх  сіл Ізмаїльщини зустрічали гостей національними садибами, яскравими костюмами та щедрими столами з бессарабськими стравами і молодим вином.  

На ярмарку представили 19 сіл Ізмаїльського району.  Була організована торгівля сільгосппродукцією та безкоштовне частування бессарабскою юшкою всіх бажаючих.  

Відбулася презентація кожного з подвір'їв.  Господарі представляли культуру і звичаї свого села.  Готувалися до цієї події не один день.  

Ізмаїльська міська рада не залишився в стороні і надала обладнання, виділила додатковий автобусний маршрут №17, який привозив ізмаїльчан до місця проведення свята.  

У святковому концерті виступили вокальні та танцювальні колективи сільських Будинків культури і запрошений артист Олександр Павлик.  

Можна з упевненістю сказати, що в цей день народилось нове осіннє свято, яке відразу полюбилося мешканцям і гостям Ізмаїльського району.Самая высокооплачиваемая работа в мире
11 Октября 2017 год
Измаил Сегодня