Протягом трьох днів в спортивному комплексі «Портовик» проходив ювілейний XX Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів «Летючий м'яч».

Ці традиційні змагання присвятили святкування 427-ї річниці з дня заснування міста Ізмаїла. Їх організували Ізмаїльська федерація з волейболу та Ізмаїльський відділ у справах сім'ї, молоді та спорту.

Цього року в турнірі взяли участь десять команд з різних країн - України (Ізмаїл, Київ, Львів, Харків, Рокитне), Молдови (Кишинів, Вулканешти), Латвії (Даугавпілс) і Болгарії (Варна , Кирджали).

Спортсменів привітали почесні гості: олімпійський чемпіон Володимир Іванов, директор ДЮСШ №1, головний суддя змагань Анатолій Желєв і начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Морев.

Від імені міського голови до учасників звернувся його заступник Сергій Баткілін.

Ізмаільчане тепло прийняли гостей, вручили їм бессарабські дари- налиті сонцем фрукти.

З танцювальним подарунком виступили вихованки народного колективу «Радуга» Палацу дітей та юнацтва та молоді грації відділення гімнастики Дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Після фінальних ігор XX Міжнародного традиційного турніру з волейболу серед ветеранів «Летючий м'яч» були визначені переможці. Всі вони отримали медалі та оригінальні кубки з символікою в честь Дня народження Ізмаїла.


Самая высокооплачиваемая работа в мире