Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

На відкритті виставки «Музика лунає...» . ВIДЕО


Дослідженню музичної культури Ізмаїла з початку 19 століття і до наших днів присвячена виставка «Музика лунає...», яка відкрилася в історико-краєзнавчому музеї Придунав'я.  

Співробітники музею присвятили експозицію до Міжнародного дня музики та Дня народження міста, який нещодавно відсвяткували.  

У цьому проекті представлено документи, фотографії, предмети з фондів музею та приватних колекцій, що відображають історію розвитку музичного мистецтва в місті.  

Тут можна побачити інструменти кінця XIX- початку ХХ століть, на яких грали в Ізмаїлі і які продавалися в магазині музичних інструментів на бульварі Королеви Марії (нині проспект Суворова) - два патефона і мандоліна, на бирках яких вигравірувано назва виробника.  

На стінах розташувалися фото знаменитостей, які співали в Ізмаїлі, а також місцевих талантів, их завжди не менше тепло приймали ізмаільчане.  Привертає увагу колаж з грамплатівок, виготовлений художниками музею.  

Екскурсію Білою залою, де розташувалися всі ці унікальні експонати, провела науковий співробітник музею Придунав'я Марія Вакуленко.  

Завершилася презентація виставки невеликим концертом, який відкрив заслужений працівник народної освіти України, член Всеукраїнської асоціації гітаристів України, автор понад двохсот композицій для шестиструнної гітари, баяна та духового оркестру Олександр Затинченко.

6 Октября 2017 год
Измаил Сегодня