Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі привітали вчителів.Вiдео


Напередодні Дня працівників освіти в малому залі виконкому Ізмаїльської міськради відбулося нагородження педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, шкіл естетичного виховання Ізмаїла.  

Слова привітань та побажань добра і радості в роботі пролунали від заступника міського голови Сергія Баткіліна і начальника міського відділу освіти Олени Мурашовой.  

У цей день грамотами «За сумлінну бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, значні успіхи в роботі і вихованні творчо обдарованої молоді та підготовку переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти»  були нагороджені кращі педагоги міста, а критерієм оцінки їх роботи стали перемоги учнів в обласних етапах Малої академії наук та олімпіадах, в творчих конкурсах і фестивалях.

Грамот удостоєні вчитель біології політехнічного ліцею Інна Абрашкина, вчитель англійської мови школи №1 Лариса Алексєєва, вчитель німецької мови школи № 16 Катерина Бахмет, учитель економіки політехнічного ліцею Галина Бєльська, вчитель російської мови політехнічного ліцею Нелля Довженко, вчитель історії школи №9 Ольга Ковальова, учитель математики політехнічного ліцею Ілля Крачілов, вчитель географії школи №2  Наталія Левенець та інші.

Також окремими грамотами нагороджені керівники гуртків Палацу дітей та юнацтва, Станції юних техніків, викладачі Дитячої школи мистецтв ім.  Малаховського і Дитячої музичної школи №2.

Завершився захід традиційним загальним фото.


Виды обуви. Интересные факты
3 Октября 2017 год
Измаил Сегодня