Сучасний інтернет-маркетинг сьогодні вважається дуже розвинутою сферою, адже з кожним днем в інтернеті з’являється все більше різних сайтів, котрі потребують просування. Це пов’язано з високою конкуренцію, через яку доволі складно потрапити на головну сторінку пошукової системи чи в цілому мати гарні показники відвідування та прибуток.

А реклама — це двигун прогресу, завдяки якому можна розповсюджувати інформацію про товари та послуги, робити бренд більш популярним, приваблювати нових клієнтів, виводити бізнес на новий рівень та багато іншого.

Сьогодні налічується величезна кількість різних інструментів для просування сайтів. Кожен з них має свої особливості та підходить для тих чи інших завдань. Слід зазначити, що одним з найефективніших є SEO оптимізація, яка всебічно впливає на Ваш веб-ресурс, не тільки рекламуючи його, але й покращуючи роботу.

Та, крім неї, є багато інших інструментів, котрі заслуговують Вашої уваги. Саме тому, якщо Вашому сайту потрібна якісна реклама, не завадить дізнатись про те, яким чином його можна просувати.

4 способи просування сайтів в інтернеті

  • Сьогодні доволі популярною вважається реклама на Ютуб. Все тому, що цю платформу відвідує багато мільйонів користувачів кожен день. Завдяки цьому можна мати ефективне просування та залучити велику кількість потенційних клієнтів. Вона працює таким чином: відеореклама Вашого магазину чи товару інтегрується у відеоролик на Ютуб, тому її обов’язково побачить багато людей.

Не знаєте який інструмент для просування сайтів вибрати? «Site Ok» — агентство, яке познайомить Вас з різновидами реклами в інтернеті

  • Ще один інструмент — банерна реклама. Це оголошення, які мають зображення з описом товару, ціни та назви магазину. Частіше за все їх транслюють на сайтах, які мають схожу тематику з Вашими оголошеннями. Це також вельми ефективний варіант, який залучає користувачів завдяки яскравому дизайну та лаконічному опису.

  • Tik Tok — це платформа, яка останнім часом користується неймовірною популярністю. Багато авторів, котрі викладають туди свої видеоролики, мають декілька мільйонів переглядів. Саме тому рекламна інтеграція з відомими авторами чи також публікація відеореклами може принести бажаний ефект та велику кількість відвідувань сайту.

  • Ще один інструмент, який слід використовувати — Google Shopping. Це сервіс, який належить пошуковій системі Google. Він спрямований на демонстрацію рекламних оголошень у різних сервісах Google.


А якщо Вас зацікавив якийсь з видів чи Ви взагалі бажаєте мати комплексне просування сайту, найкращим вибором буде агентство «Site Ok». Воно пропонує комплексне інтернет просування сайту від Site Ok за привабливими умовами. Мова йде про великий вибір послуг, безкоштовну консультацію, доступні ціни та прозорі умови співпраці з обов’язком складанням договору. Таким чином Вам не доведеться хвилюватися, адже ці фахівці на 100% виконують свою роботу.