Власна оселя – це блакитна мрія кожного українця. А також гарант щасливого майбутнього – комфортного, затишного, благополучного. Але, що краще – купити квартиру в новобудові у Львові чи скористатися пропозиціями вторинного ринку? Що розумніше обирати? Адже дедалі більше людей схиляється до вибору нерухомості на первинному ринку. Це пов’язано з тим, що нова квартира у Львові має значно більшу кількість переваг.

Переваги численні і переконливі

Насамперед, квартира в новобудові Львова передбачає наявність розвиненої інфраструктури біля будинку. Аптеки, спеціальні місця для паркування, зона відпочинку, магазини, садочки школи – все це на відстані кількох кроків. Пройшов час, коли люди ганялися лише за квадратними метрами. Сучасність ставить перед забудовниками нові вимоги та стандарти. І в першу чергу це високі вимоги до комфорту. Якщо саме він відіграє для Вас головну роль, то купити квартиру в новобудові у Львові – це вибір для Вас.
Важливим є той факт, що новобудови будуються у відповідності до нових технологій, з використанням сучасних матеріалів. Що це означає? Це означає, що квартира в новому будинку буде значно теплішою взимку, прохолоднішою влітку, шумоізольваною, з новими комунікаціями, зручними ліфтами, просторими коридорами і т.д. Це беззаперечний плюс новобудови від забудовника, який значно схиляє шальку терезів на свою сторону.
Вибагливим покупцям однозначно подобається те, що квартири в новобудовах дають вільний простір в плані планування. Вибір значно більший і якісніший, ніж на вторинному ринку.
Додатковим бонусом квартири від забудовника у Львові можна назвати екологічне будівництво, тобто новобудовами Львова - Dim24 використовуються альтернативні джерела енергії та інших сучасних технологій, що дозволять суттєво зекономити в майбутньому.
Також забудовники часто проводять різноманітні акції, для привернення уваги нових вкладників. Тому, за умови, що забудовник надійний, можна отримати суттєву знижку на придбання житла в новобудові.

Варто мати на увазі

Багато хто з настороженість відноситься до сучасних забудовників. Не зовсім гарної слави додають сюжети з теленовин, де доволі часто висвітлюються історії про ошуканих вкладників. Але не можна чесати всіх під одну гребінку. Кожен має свою голову на плечах і може вдало купити новобудову в нашій країні.
Перед тим, як заключати договори і вкладати кошти, потрібно провести невеличкий моніторинг. Наприклад, переглянути фото готових об’єктів, почитати відгуки попередніх інвесторів, звернути увагу на наявність і якість зданих в експлуатацію будинків. Та й врешті-решт порадьтеся з юристом, детально ознайомтеся з документацією. Не соромтеся ставити запитання.
Якщо поміркувати, то купувати правильно просто і реально. Логічно, що в забудовника мають бути обов’язково документи, які ідентифікують його як юридичну особу, дозвіл на використання земельної ділянки, дозвіл на будівництво та на підключення всіх видів необхідних комунікацій, зразок договору для ознайомлення. Уважно читайте та слідкуйте чи кругом співпадають назва компанії та інші важливі дані. Звертайте увагу на вказані ціни.

Отже, купити квартиру від забудовника Львова – це можливість придбати сучасне житло за прийнятною ціною. Чого не скажеш про квартири на вторинному ринку. Але, як і будь-яка інша фінансова операція, купівля чи інвестування в новобудови України передбачає пильність покупця та уважність до деталей.

Доступна новобудова у Львові при розумному підході