Програма 1C - структурна основа вашої організації

Більшість сучасних компаній, які проводять автоматизацію обліку, навіть не підозрюють які переваги, вони можуть отримати від цього процесу. Справа в тому, що часто рішення про автоматизацію затримуються, а результат автоматизації не дає того ефекту, якого так чекали. Більшою мірою цей результат отримується, шляхом зменшенню ручної праці. Ось тільки це не призводить до значних конкурентною переваг, навпаки - викликає розчарування.

Помилки при виборі ПО


Застосування в роботі малофункціонального комерційного програмного забезпечення або ж безкоштовних пакетів програм, якиі не дозволяють в повній мірі виконувати всі певний комп'ютерних систем управління бізнесом;

Впровадження програм за допомогою своїх співробітників, локальних фахівців. Якщо ці співробітники не мають належних навичок в даній сфері - результат буде негативним.

Максимальна вигода від програмного забезпечення


Якщо ви вирішили, що ефект від автоматизації повинен бути не 5-20 відсотків, а більше - тоді найкраще купити 1C. Ця програма застосовується в якості структурної основи організації. З її допомогою вийде використовувати в максимальній мірі нематеріальні активи, такі як: правильність підбору робочого персоналу, а також організацію його роботи. При необхідності можливо в правильному режимі, відображати фінансові потоки, а також удосконалити систему співпраці з клієнтами компанії. Завдяки програмі ви навчитеся визначати важливі стратегічні цілі, проводити оперативну діяльність, мати всі необхідні дані про зміни на ринку. З її допомогою ви будете швидше адаптуватися до різноманітних змін. Цей процес допоможе вам бути на крок попереду конкурентів.

Компанія «НЕТСОФТ» спеціалізується на поставках якісних галузевих і типових лінійках ліцензованого програмного забезпечення BAS, «1С:Підприємство». Тут клієнт отримає професійну технічну підтримку, автоматизацію, а також інформаційно-технологічний супровід (1С ІТС). У складі компанії працюють справжні профі своєї справи, які розуміють всю суть процесу і готові допомогти клієнту в рішенні будь-якого назрілого питання. Основна мета - це правильна побудова системи бухгалтерського, управлінського обліку, максимальне збільшення прибутку і продуктивної потужність підприємства. Тут головне, щоб замовник завжди залишався задоволений кінцевим результатом.