Що таке будинок або котедж в стилі «хай тек»?

Збірні каркасні хай тек будинки Marles в Україні

Ми живемо в прогресивний час, коли нові і сучасні технології змінюють наше життя на кожному кроці. Ми все частіше переймаємо досвід наших європейський сусідів і реалізуємо нові можливості практично у всіх сферах. Будівництво, в цьому питанні, також не є винятком. Багато вже давно чують про такі поняття як «розумний» будинок, будинок «хай тек» та інші схожі вирази.

Всі вони зводяться до того, що сучасний заміський будинок, завдяки новим технологіям, знаходить нові характеристики, які дозволяють значно посилити комфорт і зручність життя. І така модернізація не особливо стосується електроніки та автоматизації вашого будинку, але в більшій частині торкається питань енергозбереження, теплоеффектівності, безпеки, натуральності, а також швидкості самого процесу будівництва. При бажанні і дерев'яний сарайчик можна автоматизувати, і штучний інтелект буде відкривати перед вами двері і кип'ятити чайник. Але це не змінить базових показників споруди.

Скільки коштує побудувати хай тек будинок

Сучасний збірний будинок Marles

Словенська компанія Marles вже більше півстоліття займається виготовленням і зведенням будинків по збірній технології. Ключова особливість цього методу полягає в тому, що після затвердження плану будинку, на високотехнологічному заводі за відносно короткий термін (3-4 місяці) виготовляється повний каркас будинку. Каркас має на увазі під собою стіни з сучасних натуральних і ефективних матеріалів, в які вже вбудовані вікна (які також виробляються на заводі Marles), двері, а також присутня вся необхідна інженерна мережа.

Після завершення підготовчих робіт і створення каркаса вся структура доставляється на ділянку і монтується протягом одного тижня. Після цього клієнт отримує будинок, який готовий на 80%. Для повного завершення потрібні тільки покрівельні роботи та внутрішнє оздоблення.

Переваги збірних будинків Marles:

  • Конструкція відрізняється винятковою енергоефективність, а деякі типи стін дозволяють навіть створити пасивний будинок. Завдяки цьому ви зможете істотно скоротити витрати на опалення і обслуговування будинку;
  • Бездоганна якість - дома Marles володіють усіма необхідними сертифікатами якості Європейського Союзу, а кожен клієнт отримує гарантію на свій будинок, яка триватиме 30 років;
  • Безпека будинку полягає в його високій пожежостійкості, захист від зловмисників за допомогою додаткових опцій і сейсмічної стійкості. А натуральні матеріали дозволяють будинку бути безпечним для навколишнього середовища і здоров'я людини;

Швидкість сучасних технологій будівництва дозволяють почати жити в новому заміському каркасному будинку в найкоротші терміни, а не через п'ять чи десять років.

Офіційне представництво компанії Marles в Україні

Сучасні збірні будинки вже давно доступні в Україні. Торговий дім «Jelovica», ексклюзивний партнер компанії Marles на території нашої країни, за більш ніж 10 років співпраці зміг реалізувати і побудувати безліч збірних котеджів по всій Україні. Фахівці компанії пропонують повний спектр послуг - від архітектурного планування і підготовчих робіт, до внутрішнього оздоблення «під ключ».

Вартість збірного будинку Marles

Ціна для багатьох клієнтів є основоположним фактором, який впливає на рішення про побудову будинку. Збірні котеджі Marles - це сучасне, високоякісне і ексклюзивне житло, яке на кілька порядків перевершує більш традиційні варіанти. І можна логічно припустити, що такий будинок просто не може коштувати дешево. Вартість конструкції без внутрішньої обробки (а це 80% будинку) буде становити 700 - 900 євро за м2. При будівництві заміського збірного будинку «під ключ» ціна складе 1100-1400 євро за м2.