Ще кілька років тому будівельникам доводилося миритися з пористими структурами деяких матеріалів, однак сьогодні ситуація кардинально змінилася, і завдяки новим технологіям, з'явилися склади, що заповнюють мікропори, тим самим істотно перешкоджаючи воді, підвищуючи щільність та довговічність матеріалу, а також його адгезію до фінішного покриття. Дана перевага особливо актуально при роботі з фундаментом, монолітними бетонними стінами та іншими несучими конструкціями, що контактують з водою.

Гідрофобне просочення для бетону Eskaro Monolit

Одним з найбільш ефективних гідрофобних засобів є просочення для бетону Monolit доволі відомої компанії Eskaro. Ознайомитися з характеристиками матеріалу і купити якісне гідроізоляційне просочення для бетону можна на офіційному сайті бренду на території України перейшовши за прямим посиланням - https://eskaro.in.ua/products/eskaro-monolit

Призначення просочення Eskaro Monolit

Головною метою гидрофобного просочення є ізоляція готових залізобетонних конструкцій від доступу вологи. Просочення застосовується для виробничих цехів і складів, басейнів і гаражів, автосервісів та автомийок, підсобних та інших подібних приміщень. Зміст в складі Eskaro Monolit силікатів і каталізаторів дозволяє використовувати просочення для внутрішньої і зовнішньої обробки бетонних підлог, стін, відмосток, цоколів і т.д. Також можливе застосування для таких пористих мінеральних поверхонь, як азбесту, вапняної і цементної штукатурки.

Особливості гидрофобного складу

 • Просочення є ефективним, глибоко проникаючим в структуру матеріалу засобом.
 • Після нанесення складу, цемент перетворюється в щільне, хімічно стійке покриття з кремнеподобной кристалічною структурою.
 • Підвищуються водостійкі, зносостійкі і паропроникні характеристики.
 • Просочення сприяє усуненню пилу, тим самим підвищуючи адгезію лакофарбових матеріалів до бетону, і продовжуючи довговічність покриттів.
 • Склад можна застосовувати без нанесення фінішного покривного матеріалу.
 • Забороняється наносити гидрофобне просочення на свіжий бетон (не раніше двох тижнів).
 • Eskaro Monolit скорочує витрату фінішного матеріалу.
 • Рекомендується застосовувати для великих площ.

Рекомендації з нанесення Eskaro Monolit

 1. Просочення необхідно наносити виключно на очищене від пилу, бруду і масел основу. Також слід видалити відшаровуючі ділянки бетонного покриття. Якщо необхідно провести шліфовку поверхонь і пропилососити. Дефекти заповнюються новим розчином, а арматура і всі елементи з металу очищаються від іржі і покриваються антикорозійною ґрунтовкою.
 2. Перед нанесенням просочення ретельно перемішується. Склад наноситься розпилювачем, валиком або пензлем. Занадто пористий бетон, або знаходиться в поганому стані або для отримання максимального захисту від масел та інших забруднень, бажано покрити двома шарами з перервою в 12-24 години.
 3. Наносити слід рівномірно, кожен наступний шар наноситься після вбирання попереднього, проте без повного висихання.
 4. Стики перекриття оброблених ділянок грунтуються повторно після кожного шару, не допускаючи утворення калюж. Вертикальні поверхні обробляються знизу вгору смужками шириною до півметра.
 5. У разі появи висолів або перед фарбуванням, поверхня ретельно промивається.
 6. Забарвлення оброблених поверхонь можна проводити через три доби. Просочені поверхні засобом Eskaro Monolit набувають максимальні міцні і водостійкі характеристики через місяць після його нанесення.