Фасадна плитка ідеально поєднується з традиційними будівельними матеріалами, отже, ідеально підходить для реконструкції будівлі. Вона практично не вимагає обслуговування і може бути різноманітних кольорів і форм. Існує плитка фасадна під цеглу та інші натуральні матеріали.

Незалежно від мети та типу будинку, фасадна плитка обов'язково справить незабутнє враження. З такою великою кількістю переваг використання даного матеріалу для дахів і фасадів вона може бути одним з найбільш зручних способів поліпшити технічну і естетичну привабливість всіх типів будинків і офісів.

Фасадна плитка в Харкові

Плитка фасадна: характеристики і переваги

Колекції декоративного каменю додадуть неповторний характер будь-якого інтер'єру і фасаду. Правильне використання матеріалу у вигляді цегляної плитки додасть будівлі воістину оригінальний вид, а також створить затишну атмосферу і чудовий декор сучасних інтер'єрів. Колекція декоративного каменю відноситься до природного середовища і створює цікаві композиції, натхненні красою природи.

Клінкер - один з найпоширеніших будівельних матеріалів, який отримують пресуванням і випалюванням глиняних форм при дуже високих температурах, що досягають 1200 градусів за Цельсієм. Крім усього іншого клінкерна плитка має дуже низьку теплопровідність, що запобігає перегріванню будинку від сонця жарким літом і запобігає втраті тепла всередині будинку взимку.

Особливості продукції

Області застосування охоплюють всі види будівництва: від громадських і службових будівель до торгових і бізнес-центрів, престижних офісних будівель, промислових і житлових будівель. Для всіх цих секторів доступні різні розміри і кольори разом з певними текстурами поверхні, і всі вони підходять для кріплення за допомогою обох видимих ​​невидимих ​​кріпильних систем.

Вимоги до плитки для облицювання фасадів будівлі:

  • запобігання накопичення тепла;
  • захист від атмосферних впливів;
  • контроль вологості;
  • теплоізоляція;
  • звукоізоляція;
  • протипожежний захист.

Є безліч онлайн-компаній, які займаються постачанням фасадної плитки безмежного дизайну і колірних рішень, щоб задовольнити потреби кожного.

Фасадна плитка: Харків

Купити фасадну плитку можна в інтернет-магазині Building Ceramics перейшовши за прямим посиланням - https://ekirpich.com.ua/plitka/. Матеріал призначений для того, щоб захистити основні стіни, зекономити енергію, усунути теплові мости і поверхневу конденсацію, поліпшити зовнішній вигляд будівлі, а також з часом зберегти оригінальні технічні та естетичні характеристики. Фасадна плитка - це практичне рішення в ремонті.

На сайті представлені:

  • декоративний камінь;
  • клінкерна облицювальна плитка.

Фасадна плитка, ціна якої залежить від індивідуальних характеристик, може бути замовлена ​​онлайн на сайті або за контактним номером телефону.