Питання «Де взяти грошей прямо зараз?» актуальний, коли потрібно дожити до зарплати, зробити операцію, вилікувати зуби, відремонтувати машину, замінити або полагодити техніку і сантехніку, що вийшла з ладу. Форс-мажори трапляються у всіх, а відкладених заощаджень може і не бути, або бути занадто мало. У такій ситуації не потрібно нервувати. Потрібно подивитися можливі варіанти і прикинути, який з них найбільш здійснимо. На сайті в розділі є багато корисної та експертної інформації з цього приводу, раджу ознайомитись — https://itstatti.in.ua/finansy-ta-investytsii.html.

Де взяти грошей прямо зараз, вклавшись справою

Звичайно, робочій людині простіше заробити гроші, ніж взяти їх в борг або, тим більше, випросити безоплатно. Великий плюс — не доведеться віддавати, не доведеться відчувати себе жебраком, не доведеться ризикувати. Великий мінус — потрібні здібності і час, якого при наявності основної роботи може відчайдушно не вистачати.

Спосіб 1 — хендмейд

«Хендмейд» в перекладі з англійської означає «зроблений руками». У широкому сенсі це все, що одна людина може виготовити, а інший-купити.

Продається все — саморобні прикраси, ловці снів, статуетки, виліплені своїми руками, навіть саморобні тортики і закрутки. Однак, ринок сьомого коліна досить активний, конкуренція висока, тому не варто вплутуватися, якщо ніяких особливих талантів немає і сам процес не подобається.

Спосіб 2 — заробіток в інтернеті

Інтернет сповнений можливостями заробити, особливо якщо проявити активність і фантазію. Найбільш популярні способи, які не вимагають специфічних умінь: Капча, Опитування, Копірайт.

Звичайно, якщо є якісь специфічні вміння, заробити відразу стає простіше. Разові замовлення через інтернет можуть знаходити програмісти, дизайнери, перекладачі (особливо з екзотичних мов), вчителі (репетиторство по skype), психологи.

Спосіб 3 — разовий заробіток

Якщо через інтернет заробити не виходить, то можна заробити в реальності. Багатьом звичайним людям і навіть великим фірмам потрібні разові послуги або виконання проекту. Якщо немає досвіду, це може бути:

 • Робота кур'єра.
 • Робота в будівництві.
 • Робота натурником.
 • Робота з тваринами.
 • Робота з дітьми.
 • Промоутер.
16 перевірених способів заробити гроші прямо зараз

Де взяти грошей, якщо на роботу часу немає

Однак навіть разова робота вимагає якщо не таланту, то часу, а його може і не бути. У такій ситуації доведеться вдатися до більш витонченим способам знайти гроші прямо зараз.

Спосіб 4 — донорство крові, кісткового мозку або сперми

За донорство платять по-різному, все залежить від конкретного міста, від рідкості групи крові, від частоти здачі. Зазвичай сума коливається від трьохсот до півтори тисячі.

Донорство справа не тільки оплачувана, але і благородна. Почесним донором (шістдесят крововіддач) покладаються пільги при виході на пенсію.

Спосіб 5 — продаж волосся

Волосся повинні бути природного кольору, густі, довгі. Зрізають їх відразу ж в тій фірмі, яка збирається їх купити — йти в перукарню не потрібно.

Затребувана довжина починається від двадцяти сантиметрів. З отриманих волосся роблять перуки.

Спосіб 6 — ломбард

Закласти речі — цей спосіб швидкого отримання грошей залишається незмінно популярним з найдавніших часів. Однак, знайти перший-ліпший ломбард і принести в нього цінні речі недостатньо.

Потрібно почитати відгуки, порівняти ціни і відсотки, прикинути, куди найвигідніше буде здати і чи можна потім буде викупити. Іноді набагато вигідніше виявляється продати речі через інтернет, ніж закласти їх у лихваря, але ця вигода помітна, тільки якщо є готовність розлучитися з майном назавжди.

Спосіб 7 — продаж речей

Ломбард це добре, але ціни там зазвичай мізерні, а беруть тільки цінні речі. На барахолках і в інтернеті можна продавати одяг, техніку, музичні інструменти, меблі — будь мотлох, головне, щоб на нього знайшовся покупець.

Щоб визначити, скільки коштує стара річ, досить заглянути на те ж avito в відповідну категорію і подивитися на середню ціну, яку висувають продавці. Так, звичайні ВИДАННЯ книг коштують від ста до двохсот рублів, а ось рідкісні, колекційні, можуть потягнути на тисячу і навіть більше. Те ж саме і з меблями, і з одягом — чим предмет якісніше і чим рідше він зустрічається, тим більше він коштує.

Цікаво! Не обов'язково мати щось, що можна продати. Можна взяти те, що в інтернеті віддають безкоштовно, а потім виставити за невеликою ціною. Звичайно, доведеться витратити час, зате в результаті вийде вигода.

Спосіб 8 — здати що-небудь

Існують пункти з прийому брухту і склотари. Якщо в квартирі є комора, а в приватному будинку сарай, який давно не расхламляли, там напевно знайдеться що-небудь, що можна здати.

Так, наприклад, мідь зустрічається в проводах, в комп'ютерних комплектуючих, в автомобільних запчастинах, в залишках побутової техніки, а за кілограм її дають двісті-триста рублів, в залежності від регіону.

Спосіб 9 — здати квартиру

Це досить оригінальний спосіб, який, тим не менш, може і спрацювати. Виконується в кілька етапів:

 • Домовляються з друзями, родичами або знаходять дешеву кімнату де-небудь на околиці, яку можна зняти. Перше і друге зручніше тільки якщо друзі і родичі розуміють і у них досить велика житлоплощу.
 • Прибирають всі особисті речі, які з собою везти не хочеться, в коробки і засовують їх в комору, на балкон або на антресолі. Найкраще, щоб їх можна було замкнути.
 • Розміщують оголошення все на тому ж ціну краще ставити трохи вище бажаної, щоб мати можливість безболісно торгуватися.
 • Приймають дзвінки, показують квартиру, вибирають приємних квартирантів. При в'їзді потрібно підписати договір, в якому будуть вказані адреси, паспортні дані, опис цінних речей і ціна, за яку квартира здається.

У великому місті на різницю між орендою і здачею можна якщо не жити, то поліпшити свій дохід — однозначно.

Спосіб 10 — здати машину

Порядок дій приблизно той же. Обов'язково потрібно укласти договір і видати тимчасовому водієві довіреність, інакше виникнуть проблеми з законом.

Спосіб 11 — взяти кредит у банку

Банк гроші в кредит за трьох умов:

 • Наявність стабільної роботи. Інакше як кредит буде виплачуватися?
 • Наявність поручителя або застави. В якості застави виступає зазвичай машина або квартира. Якщо у самого кредитованого їх немає, то тоді машина або квартира поручителя.
 • Наявність специфічних особистісних особливостей. Зазвичай кредит дають людям не дуже молодим і не дуже старим, без інвалідності, без серйозних захворювань.

Самозайнятим, інвалідам, людям з громадянством на кредит у банку сподіватися нічого, як і тим, у кого погана кредитна історія.

Спосіб 12 - зробити кредитну картку

Тут зазвичай умови не такі суворі — потрібен відповідний вік, громадянство і адекватна кредитна історія. Карта дається на певний термін, на ній лежить певна сума (найчастіше не дуже велика, в межах мільйона).

Саме вигідне відміну від кредиту — у карти є безпроцентний період, коли покласти гроші назад можна рівно в тому ж обсязі, в якому вони були зняті.

Допоможе в тих ситуаціях, коли гроші в принципі є, наприклад, із зарплати — але потрібні вони прямо зараз.

Спосіб 13 - звернутися в мікропозики

Мікропозики дають кредит всім — пенсіонерам, інвалідам, людям без роботи, людям з поганою кредитною історією і компенсують свої можливі витрати грабіжницьким відсотком, при якому підсумкова сума може бути в кілька разів більше, ніж взята.

При спілкуванні з співробітниками мікропозик потрібно чітко стояти на тій сумі, яка потрібна, а не ту, яку пропонують, і уважно читати всі документи, особливо дрібний шрифт. Нічого не підписувати, не прочитавши. Не порушувати терміни виплат.

На таких умовах з ними цілком можна працювати, але це рішення на крайній випадок.

Спосіб 14 — звернутися до інтернет-сайтів

Взяти в борг у рідних і друзів це вірний спосіб зробити відносини напруженими. Інша справа, взяти в борг у незнайомих людей в інтернеті. Існують спеціальні сайти, де той, хто хоче взяти в борг, створює оголошення, в якому описує свою ситуацію, а той, хто хоче дати йому в борг, робить це в пару кліків, навіть без особистого спілкування.

Основний плюс — мінімум взаємодії. Не потрібно просити, не нічого доводити не потрібно роками потім слухати нагадування і докори, як це часто буває при спробі взяти в борг у рідних. Основний мінус — всі сайти беруть сервісний збір до двадцяти відсотків.

Важливо! При реєстрації доведеться вказати свої справжні дані, в тому числі паспортні, щоб той, хто дає в борг, мав гарантії повернення.

Спосіб 15 — біржа праці

Підійде тільки для тих, хто опинився без грошей через відсутність роботи, а знайти щось нове поки не виходить. Встати на облік на біржу праці це значить отримувати допомогу по безробіттю кілька місяців (розмір його залежить від того, скільки платили на останньому місці роботи), а також отримати можливість влаштуватися на місця, куди не шукають працівників через інтернет.

Спосіб 16 — соцзахист

Пенсіонери, інваліди, вагітні жінки, матері-одиначки, багатодітні сім'ї мають право претендувати на пільги і субсидії. Так, суми там невеликі, але крім грошей соцзахист забезпечує квитки в санаторій, пільговий проїзд у транспорті, безкоштовне харчування в школі і подібні корисні дрібниці.

В цілому, заробити грошей за два-три дні цілком реально. Особливо якщо діяти активно, рішуче, і не боятися пробувати нове.

Джерело - інвестиційний онлайн-журнал ITstatti.in.ua.

Автор - Вольдемар Воронцовський.