Отже, ви прийняли рішення навчатися у Великобританії. Вам було не важко визначитися, але зараз ви перебуваєте на розпутті – як подати заяву про відвідування університету у Великобританії? Що вам потрібно зробити, щоб переконатися, що ви можете поїхати саме туди, куди хочете? Ви можете звернутися по професійну допомогу у вступі на бакалаврат в Англію до інформаційного агентства Мудра, а перед тим прочитати наші стандартні поради.

Виберіть університет та навчальну програму

Перше, що вам потрібно зробити – це визначити свою мету: що ви хочете вивчати та де – навчатися. На щастя, вам доступно велика кількість варіантів, оскільки Великобританія наразі налічує багато авторитетних і визнаних у всьому світі університетів.

Деякі з кращих університетів Великобританії є світовими лідерами у викладанні та наукових дослідженнях. Зважаючи на це, ця велика різноманітність є запевненням для вас, що незалежно від ваших інтересів чи академічних уподобань у Великобританії, безумовно, знайдеться щось підходяще.

Щоб вибрати підходящий університет у Великобританії, складіть список усіх вишів, які пропонують курси вищої кваліфікації у вашій професійній галузі, та перегляньте їх структуру та модулі.

бакалаврат в Англії

Відповідайте вимогам заявки

Після визначення міста та програми навчання, необхідно переглянути вимоги, які потрібно подати на місце. Для цього потрібно відвідати їх веб-сайт і перевірити відповідні вимоги.

Знаючи, що вони значною мірою змінюються між університетами та курсами, настійно рекомендуємо зробити кілька перевірок та робити записи, аби не заплутатися. Також ви повинні звернути увагу на деталі, оскільки у заяві важливим буде навіть найменш значний документ.

Терміни також важливі на цьому етапі через те, що заповнення необхідних документів може зайняти час, у вас можуть виникнути несподівані затримки. Наприклад, підготовка та проходження курсу володіння мовою займає щонайменше 2 місяці, тим часом ви повинні заповнити решту своєї заявки за той же час.

Отже, ви можете втратити майбутній термін, а ще гірше - можете подати заявку, але вас відхилять за відсутні документи. Почніть добре готуватися вчасно, як мінімум, за три місяці до відкриття університету для викликів доступних місць.

Подача заявки

Тепер саме час подати заявку. Перш ніж це зробити, перегляньте ще раз вигляд документації вашої програми, щоб побачити, чи може ви щось випадково не врахували. Після того, як ви це зробите, можна подавати заявку на місце в обраному коледжі у Великобританії.

Все, що вам потрібно зробити – це створити особистий рахунок в UCAS, а потім продовжити вибір курсу та подання заявки. Зауважте, що є деякі університети, які працюють із власною платформою онлайн-додатків і вимагають подати заявку через неї або спільно з UCAS.

Зачекайте на лист прийому

Як тільки ваш університет отримає заявку, він надішле вам електронний лист для підтвердження. Немає регулярного періоду часу, який потребує приймальна комісія на оформлення вашої заявки та надсилання відповіді.

Загалом цей процес триває кілька тижнів, і це залежить від того, скільки заявок університет зібрав протягом певного часу. Хороша новина полягає в тому, що ви можете відслідковувати обробку своїх заявок через UCAS в будь-який час.

Впорядковуйте свої фінанси

Будучи студентом, який не є членом ЄС та не є членом ЄЕП у Великобританії, ви повинні мати належні фінансові кошти, необхідні для покриття навчання та перебування у Великобританії. Кількість грошей, необхідних для вашого банківського рахунку, залежить від ваших особистих обставин.

Ця сума грошей обчислюється з урахуванням кількох факторів, таких як місцезнаходження університету, тривалість вашого курсу. Наприклад, якщо університет знаходиться в Лондоні, у вас повинно бути щонайменше 1200 фунтів на місяць. Загалом ви повинні мати щонайменше 1000 фунтів на місяць на витрати на проживання у Великобританії.

Отримайте студентську візу

Якщо ви не є громадянином ЄС та не є членами ЄЕП, вам знадобиться студентська віза для навчання у Великобританії. Вона позначаєтсья як TIER 4 (Загальна). У день, коли вам надають місце в університеті, ви повинні звернутися до посольства Великобританії, щоб шукати рекомендації щодо вимог до студентської візи.