Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Який тур в Львів обрати?


Українське місто Львів – популярний туристичний напрямок, який завдяки великому потоку гостей змінюється з кожним роком, даруючи приїжджим нові враження, цікаві пам’ятки та, звичайно ж, безліч турів на вибір: від коротких поїздок з гідом до інтерактивних подорожей в супроводі одного лише смартфона. Цікаві місця та артефакти у Львові зустрічаються практично за кожним кутом, що дає підґрунтя для самостійного дослідження культурного та історичного багатства міста. Втім, без чіткого плану не підкований знаннями турист, швидше за все, залишить поза увагою все найцікавіше. Так які ж переваги обіцяють нам різні підходи до подорожі по Львову?

Розглянемо найбільш традиційний і поширений вид туризму – екскурсії з гідом. Все, що потрібно вам – звернутися до туроператору, скажімо, до популярної компанії «Молодіжний туризм» і вибрати цікавий вам тур в Львів http://mtourism.com.ua/. Це може бути повноцінна тижнева путівка з десятьма екскурсіями, включаючи поїздки по Львівщині та Карпатам з їх старовинними замками і мальовничими краєвидами. А може бути і тур вихідного дня в вигляді автобусної прогулянки по найприкметнішим міським красотам і пам'яткам історії.

Які вигоди дає нам груповий тур в Львів? По-перше, це, безумовно, комфорт і грамотне планування часу: вам не потрібно турбуватися про таких клопотах туризму, як транспорт, житло, харчування. По-друге, екскурсії, взяті поза програмою, обійдуться дорожче, ніж по путівці. Такий формат також ідеально підходить для шкільних, студентських, корпоративних поїздок.

Не підійдуть групові екскурсії тим, хто некомфортно почувається в натовпі і прагне скоріш до відокремленого дослідження та відпочинку. Для таких туристів відвідування Львова краще перетворити в просту прогулянку по місту, можливо, з особистим гідом. Якщо ви не так спонтанні і все ж вважаєте за краще намітити певний маршрут із зупинками в цікавих для вас пунктах (музеях, ресторанах, архітектурних і історичних комплексах), тоді зручним ви знайдете сучасний формат квесту.

Квести бувають як живими, так і в формі онлайн і веб-екскурсій. Купивши додаток від туроператора, ви отримуєте карту з підказками і покажчиками, які потрібно обійти за 24 години для проходження гри. На жаль, такий тур в Львів неодмінно прив'язує вас до телефону або планшета, вимагає постійного підключення до інтернету і звісно заряду батареї.

Який тур в Львів обрати?

18 Апреля 2017 год
Измаил Сегодня