Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Гармонія кольорів для створення сайтів Тернопіль


Текст потрібного відтінку виглядає на сайті гармонійно і доречно, а обраний навмання - ріже око і псує враження. Щоб цього уникнути, потрібно знати деякі тонкощі для створення сайтів тернопіль і дотримуватися певних правил. Ось про них і поговоримо.

контраст

Давайте почнемо з самого головного: текст для створення сайтів Тернопіль повинен добре читатися і не зливатися з фоном. Про всяк випадок не використовуйте відтінки однієї кольорової гами, це зменшить ймовірність помилок. Безпрограшна комбінація - світлий фон і темний текст або навпаки - темний фон і світлий текст. Це працює і в тих випадках, коли ви накладаєте текст над зображенням у web-сайті. Великі блоки тексту краще робити темними і ставити на світлий фон, тому що так читачам простіше утримувати увагу юзера при відкритті сайту в браузері.

гармонія сайту

Кожен елемент, доданий на сайт, повинен поєднуватися з іншими. Припустимо, якщо у вас світло-жовтий фон, то заголовки можна зробити темними, тоді вони будуть виділятися. Тільки прослідкуйте, щоб поєднання кольорів в цьому випадку не було занадто важким.

брендинг для сайту

Ви хочете, щоб сайт викликав певні емоції? Прекрасно! Колір - найкращий помічник. Якщо ваша компанія позиціонує себе як екологічну, використовуйте відтінки зеленого та інші «природні» кольори. Якщо ви продаєте дитячі іграшки, вибирайте чисті і яскраві тони, щоб людям відразу було зрозуміло, що у вас за бізнес. Запам'ятайте: не існує правильних і неправильних кольорів, вони або працюють на досягнення результату, або ні.

Правила оформлення тексту

У веб-дизайні є усталені правила, що стосуються кольору тексту, які потрібно запам'ятати і неухильно дотримуватися. Три з них вам напевно знайомі: сірий текст в полях форми означає, що їх необхідно заповнити; червоний колір показує, що ви помилилися або не вказали запитану інформацію; синій текст з підкресленням використовується для оформлення активних гіперпосилань. Це стандарти у створенні сайтів Тернопіль, з ними краще не сперечатися, щоб не збивати користувачів з пантелику, а ось з усім іншим можна експериментувати скільки завгодно.

культурні коди

У різних країнах один і той же колір може сприйматися по-різному, тому вивчайте культуру інших народів і намагайтеся по можливості не потрапляти в ситуації, коли ви мали на увазі одне, але вас неправильно зрозуміли. У Китаї, наприклад, червоний колір символізує удачу, а в США - любов. Пам'ятайте про такі відмінності, проте не надто захоплюйтеся і орієнтуйтеся скоріше на себе і свою аудиторію.

І остання порада

У вас на сайті немає і не може бути «неважливого» тексту. Опрацьовуючи хедер, не забудьте про футер і про назви кнопок. Всі елементи повинні поєднуватися один з одним і розповідати відвідувачам про те, хто ви такий і що у вас за бізнес.

створення сайтів Тернопіль

14 Декабря 2016 год
Измаил Сегодня