Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Навчитись веб-дизайну: як заробляти в Інтернеті


Кваліфіковані веб-дизайнери, які хочуть отримувати пасивний дохід, зараз знаходяться в досить вигідному становищі. Оскільки все більше компаній виходять на інтернет ринок, праця веб-розробників, в тому числі і дизайнерів, дуже затребуваний. Звідси і безліч різних можливостей для пасивного заробітку. Я колись уже розглядав подібне питання для блогерів і вебмайстрів, сьогодні поговоримо про веб-дизайнерів.

Перед тим як перейти безпосередньо до розгляду всіх варіантів отримання доходу давайте визначимося з поняттям пасивного заробітку. Їм фактично можна вважати будь-який дохід, який не вимагає значних часових ресурсів. Ви можете надавати підтримку користувачам або оновлювати продукт, але більша частина роботи повинна бути зроблена на етапі до старту продажів. У підготовці цієї статті використав цю публікацію.

Електронні книги

Зараз відмінний час для написання та продажу електронних книг. Торік зростання продажів подібних книг виріс на 46%. Точно також збільшуються і темпи покупки пристроїв для читання (планшетів, рідерів).

Дизайнер Sacha заробив $ 10000 + своїй книзі про проектування користувацьких інтерфейсів, що була написана за 3 тижні.

Досить багато людей в усьому світі хочуть навчитися веб-дизайнерському ремеслу. При цьому вони жадають отримати якісну професійну інформацію. Онлайн курси можуть у цьому допомогти. Їх можна розміщувати на своєму сайті / блозі або використовувати сервіси Treehouse, Code School, Udemy, уточнивши захочуть вони опублікувати ваш курс.

Що стосується доходу. Наприклад дизайнер з Ужгорода розробник Андрій має близько 3500 передплатників в своєму онлайновому курсі на Udemy про створення адаптивного дизайну. Вартість передплати 150 доларів. А розпочинав він з проекту розробка сайтів ужгород і вартість сайту була від 1000 гривень. Бачимо, що всі веб-дизайнери розпочинали працювати самі.

Ми говоримо про WordPress шаблонах оскільки дана CMS є найпопулярнішою платформою у світі. Хоча сюди ж, в принципі, можна віднести й інші системи управління контентом. Власне, шаблони дозволяють отримати користувачу гарний дизайн сайту швидко без ризику потрапляння на неякісних дизайнерів: знаходите тему - купуєте - встановлюєте.

Якщо ви гарні в продажах, просуванні, то можете просто замовити створення професійного шаблону у дизайнерів, а потім на цьому заробити.

Загалом, не дивлячись на те, що оригінальна стаття написана близько року тому, всі ці методи пасивного доходу досить актуальні і зараз. Сюди ж можна додати всі ті варіанти заробітку на власному блозі і сайті (який дизайнеру створити і вести легше простого), наприклад, дохід від контекстної реклами, участь у партнерських програмах по типу Depositphotos і т.п. Створення сайтів Ужгород у вас не займе багато часу, проте це початок і на ньому можна заробляти. Сподіваюся, наведені в статті історії успіху, мотивують вас на власні звершення. До речі, якщо є про що схожому розповісти, пишіть в коментарях. Источник: http://uzhgorod.biz.ua/

Навчитись веб-дизайну: як заробляти в Інтернеті18 Декабря 2014 год
Измаил Сегодня