Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Графіка та дизайн при створення сайтів


Графічний дизайн, допрацьовується і розвивалася протягом XX століття, заклав вельми багату основу як для друкованого, так і для графічного творчості. Його теорія і практика дуже важливі для розуміння того, як люди сприймають інформацію і впливають на неї. З появою загальнодоступного Інтернету в 90-х роках минулого століття ці знання лягли в основу нашого уявлення про мережевий просторі як про безліч сторінок, кожна з яких наповнена такими ж елементами, що і друкований аркуш: назви, підзаголовки, розділи, що дозволяють відображати, читати і сприймати інформацію майже в тому ж вигляді, що і на папері.

Як концептуальна основа графічний дизайн зіграв величезну роль для сприяння переходу масової аудиторії від друкованих видань до Інтернету. Такий базис допоміг Інтернету повторити більшу частину візуальних засобів доцифрових епохи комунікації, не втративши відчуття близького контакту в лякаючому віртуальному просторі. Уже існували і які щойно з'явилися компанії використовували внутрішню силу графічного дизайну і його принципи для стрімкого розвитку Інтернету протягом останніх двадцяти років.

Однак незабаром виявилися специфічні обмеження, пов'язані з використанням графічного дизайну в Інтернеті. Складні завдання доцифрових дизайну завжди носили конкретний характер і вимагали конкретних рішень. Створення сайтів Луцьк стало однією з частин Інтернет епохи, де діяльність в мережі стала приносити прибуток. Дизайнер та програміст створювали веб-сайт в Луцьку, розміщували його Інтернеті і це стало розвивати український юанет.

Книга або журнал, навіть система ідентифікації, вимагають, щоб дизайнер створював штучний проект, виконаний в традиційному стилі. Такий дизайн може розвиватися з плином часу, змінюватися в залежності від умов або різноманітних версій, але кожне його втілення - примірник книги, номер журналу, візитна картка або друкований бланк - повинно з'являтися і функціонувати одним і тим же чином, незалежно від того, хто з ним стикається.

В Інтернеті справа виглядає зовсім по-іншому, дизайнерське рішення може мати нескінченне (принаймні, дуже велике) кількість форм, що залежать від апаратного або програмного забезпечення або від явних або прихованих переваг користувача. Дизайнер друкованих видань задається питанням: «Яким має бути рішення?», А дизайнер, який працює з цифровими засобами масової інформації, формулює питання по-іншому: «Яким має бути рішення і як воно змінюватиметься залежно від умов використання?» Представлення веб- сторінки може радикально трансформуватися, наприклад, при виборі користувача профілів. Крім того, сторінка може міняти свої розміри - збільшуватися або зменшуватися - залежно від браузера.

Технологія, використовувана для перегляду будь-якого матеріалу в Інтернеті, може перетворитися в настільки ж важливий фактор, як і сама інформація, яку хочуть донести до користувача. Доцифрових дизайнерські рішення рідко вимагали якихось технологічних хитрувань, але в цифровому дизайні для кожного рішення необхідні певні технічні засоби. Власне кажучи, без веб-браузера або комп'ютера не існує веб-дизайну. Більш того, не всі браузери працюють однаково, а характеристики комп'ютерів, на яких вони встановлені, бувають дуже різними. Тому кошти, обрані людьми або доступні для них, можуть привести до найрізноманітніших варіантам рішень. Розробка сайтів Луцьк могла відбуватись лише на нових браузерах та з хорошим веб дизайном.

Ось чому принципи, на яких базуються типографські сітки, перейшовши в Інтернет, придбали безліч нових рис.

• Веб-рішення на основі сітки в чому залежить від доступної користувачеві технології відображення інформації.

• Оформлення на даному етапі розвитку Інтернету дуже мінливо, різні користувачі можуть бачити різні зображення, так що за допомогою сітки не вдається домогтися потрібних результатів.

• Вікно веб-браузера не має стандартизованого розміру, адже фізичний розмір екранів моніторів різниться, а користувач може збільшувати або зменшувати вікно браузера. Таким чином, сітка не може мати фіксованого, відомого заздалегідь розміру, на відміну від друкованої сторінки.

• Призначена для користувача інформація, вподобання й налаштування, що змінюються в пасивному або активному режимі, можуть помітно вплинути на вимоги до інтернет-рішення, що базується на сітках.

• На веб-сторінках можливо точне розміщення елементів, але сітка визначається кратним кількістю пікселів, а самі пікселі можуть мати різні фізичні розміри в залежності від типу монітора.

З урахуванням вкрай мінливих вимог до веб-дизайну дизайн друкованих видань можна вважати відносно детермінованим. Аналогові дизайн-рішення є фіксованими, а в разі веб-дизайну ми маємо справу з інтерактивними рішеннями. Веб-дизайн увазі свого роду компроміс між ідеями дизайнера, доступною технологією та користувачем. Источник: http://lutskstyle.com/

Графіка та дизайн при створення сайтів


9 Ноября 2014 год
Измаил Сегодня