Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Найсвіжіші новини дня в україні вiд інтернет-газети UkrMedia


«Краще творити новини, ніж розповідати про них!» - стверджує крилатий вислів Уїнстона Чечеля. Проте, з цією думкою можна посперечатись… Своєчасні, достовірні та детальні новини цінувались у всі часи. Першим каналом цілодобової трансляції новин в історії телебачення  став канал  CNN (від англ. Cable News Network). Канал був створений Тедом Тернером у 1980 році та на сьогоднішній день успішно транслюється на шести континентах та на чотирьох мовах світу. Аудиторія легендарного каналу новин налічує більш мільярду постійних телеглядачів, які цінують актуальні та мобільні новини.

Проте, на сьогоднішній день якісні новини доступні не тільки телеглядачам. Постійні користувачі Інтернету з успіхом можуть переглядати  найсвіжіші новини дня в Україні на сторінці інтернет-газети UkrMedia за адресою: https://ukr.media/

Частіше за все, на портали новин «заходять» відвідувачі, яким необхідно ознайомитись з суспільно-політичними новинами, рідше – економічними. Тому ріст кількості аудиторії та її віковий бартер вимірюється кількістю та якістю «гарячих» новин, їх змістовністю відповідно подій в країні та світі. Наприклад, відповідно до результатів досліджень компанії Gemius, у 2013 році портали новин відвідали 60 відсотків загальної кількості аудиторії Рунету. А це близько 40 мільйонів чоловік. Інтернет ресурс UkrMedia надає змогу користувачам одними з перших дізнаватись про найсвіжіші новини дня в Україні та світі.

Звісно, політичними новинами цікавляться практично всі, тому сайти з новинами у сфері політики мають найбільш широку аудиторію. На них знаходять інформацію і пенсіонери і підлітки. Не залишаються без уваги і такі розділи, як спорт, бізнес, культура, наука, медицина. Найсвіжіші новини дня в Україні, ексклюзивні та головні новини світу – все це доступне користувачам Інтернету завдяки команді інтернет-газети UkrMedia.


найсвіжіші новини дня в україні22 Октября 2014 год
Измаил Сегодня