Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Фабрика меблів: виготовлення під замовника


Ми є фірмою з виробництва і продажу меблів і спеціалізуємося на створенні будь-яких виробів під замовлення. Наша фабрика якісно відрізняється від тих магазинів і салонів, які пропонують вже готові вироби, не залишаючи права вибору клієнта. Адже потенційні покупці повинні вибирати готові вироби, представлені в асортименті, що ставить їх в певні рамки. Ми пропонуємо якісні та недорогі меблі на замовлення за індивідуальними розмірами.

Ми забезпечуємо:

Використання кращих матеріалів і комплектуючих від перевірених постачальників; великий вибір декору, фурнітури, кольорових відтінків; доступні ціни; сучасне меблеве виробництво; швидкі терміни виготовлення.

Наш замовник – це людина, яка хоче бути оригінальною і візьме безпосередню участь у створенні індивідуального дизайну своїх меблів. Індивідуальний дизайн розробляє тандем консультанта і дизайнера, а за створенням ескізу спостерігає сам замовник, який може з легкістю внести різноманітні редагування в процесі. Фахівці пропонують меблі Рівне на замовлення за індивідуальними проектами не дарма. Саме меблі за індивідуальним замовленням готові приємно дивувати не тільки декором, а й формою, розмірами, які вибирає сам замовник. Крім шаф, кухонь і вітальні меблів, у нас ви можете купити шафу ліжко або виготовити дитячі меблі на замовлення будь-якого дизайну і розмірів.

Прекрасно налагоджене виробництво меблів на замовлення – це відмінна можливість створити недорого меблі унікальних розмірів, кольору і форми. Наша фабрика з виробництва меблів гарантує якість і сучасний стильний дизайн! Адже виробництво меблів під замовлення – це складний процес, який можуть взяти на себе тільки професійні майстри і дизайнери.

Але спочатку наш замірник:

Продемонструє фото виробів, матеріали, фурнітуру; детально проконсультує; зробить необхідні заміри; складе ескіз; підготує договір.

Співробітники, професіоналізмом яких може похвалитися наша фабрика з виробництва меблів, за бажанням клієнта завжди раді запропонувати виїзд фахівців компанії на будинок для демонстрації зразків матеріалів, необхідних замірів та оформлення документів.

Якість замовленої продукції, яка забезпечить наше підприємство з виробництва меблів, буде гарантовано високим. Ми надаємо гарантію на всі меблі терміном на великі терміни!

З нами ви можете придбати будь-яку меблі без посередників і додаткових націнок!

Фабрика меблів: виготовлення під замовника


7 Августа 2017 год
Измаил Сегодня