Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Перспективи розвитку місцевого самоврядування на Півдні Одеської області».


Запрошуємо Вас взяти участь у форумі «Перспективи розвитку місцевого самоврядування на  Півдні Одеської області», який відбудеться 21 квітня 2015 року в м. Ізмаїл. 

Форум  організований Українською миротворчою школою спільно з ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву» м. Одеса за фінансового сприяння Посольства Великої Британії в Україні. 

Мета заходу: «Обговорити проблеми розвитку місцевого самоврядування на  Півдні Одеської області в умовах сьогодення. Перспективи та ризики.».

Заплановано обговорення наступних питань:

-    Багато національність Півдня Одеської області – особливості регіону.
-    Роль Бессарабії для розвитку України, загрози для Бессарабії, політичні маніпуляції на темі національних меншин та особливостей регіону через конфлікт на Сході України, проблеми громад.
-    Інформаційні закиди в ЗМІ про автономію Бессарабії, їх вплив на громадян.
-    Шляхи вирішення.

До участі запрошуються органи державної влади, національних меншин,  експерти, представники органів місцевого самоврядування, зацікавлені ЗМІ.

Захід відбудеться 21 квітня 2015 року. Початок о 15.00 в  конференц-залі готелю «Інтерклуб» ( вул. Краснофлотська, 69  (2 поверх).

Участь можна підтвердити  за номером 0964717655 – Світлана Гудь або  електронною поштою на адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Не новости! Открывать необязательно!

Косметологический стол. Кратская история древнеримских процедур

Таблица мощностей электродвигателя и интересные исторические факты

17 Апреля 2015 год
Измаил Сегодня