Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Письмо из Центральной районной больницы Измаильского района


Адміністрація комунальної установи «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району» повідомляє:

У рамках народної диспансеризації вже оглянуто більше 20 тисяч жителів Ізмаїльського району. Для медичних працівників нашого регіону дуже важливо, щоб ця цифра збільшувалася, бо відомо, що профілактика найкращий и найкоротший шлях до здоров’я.

Спільними зусиллями лікарів-спеціалістів міста Ізмаїл та Ізмаїльського району проведено понад 60 виїздів в села Ізмаїльського району, які дозволили оглянути 21 862 осіб, що складає більше 41% населення району. Хоча це тільки цифри, але можна з впевненістю сказати, що тепер люди розуміють, що таке диспансеризація, що медицина може бути якісною та доступною, що її можна отримати й тоді, коли потрібно просто пройти комісію або поцікавитися загальним станом здоров̕я з метою попередження виникнення загрози життю. За цей час жителі навіть найвіддаленіших сіл отримали ту медичну допомогу, за якою раніше було потрібно їхати до поліклініки в місті, вистоювати в черзі, а потім добиратися додому. На це витрачалося забагато часу та зусиль. Народний медогляд допоміг людям зберегти свій час, сили та гроші.

З 19 жовтня розпочнеться другий етап диспансеризації. Виходячи з того, що за час проведення першого етапу відсоток оглянутого населення в кожному селі був не менше 37%, можна сказати, що зараз він складатиме не менше 89%.

За 3 місяці проведення народного медогляду жодний виїзд не був скасований або перенесений, не дивлячись на те, що всі лікарі ведуть прийом за місцем працевлаштування. Така співпраця тільки зближає лікарів різних лікувально-профілактичних закладів. Адміністрація комунальної установи «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району» виражає глибоку вдячність колективу міської лікарні №1 в особі Любіцина Олександра Юрійовича, міської лікарні № 3 в особі Скринніка Олександра Юрійовича, дитячої міської лікарні в особі Мітюкової Тетяни Іванівни та Дунайській басейновій лікарні на водному транспорті: лікарю ультразвукової діагностики Бондаренку Олександру Олексійовичу, лікарю-отоларингологу Дулогло Євгену Федоровичу та головному лікарю, кандидату медичних наук Вербі Олександру Ісааковичу за надану допомогу при проведенні диспансеризації сільського населення. Щиро сподіваємося, що така співпраця ввійде в практику, завдяки чому рівень медичної допомоги тільки підвищиться».

Головний лікар О. В. Садковський


17 Ноября 2012 год
Читайте также:
Измаил Сегодня