Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

"ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ - 2012"


Переможницею Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ - 2012", який Благодійна організація "Фонд Братів Кличків" та Компанія Panasonic реалізують вже третій рік поспіль, стала чотирнадцятирічна киянка Ірина Душина. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному конкурсі "Eco Relay-2012", що відбудеться у листопаді в м. Кіото, Японія.

Дівчина запропонувала цікаві рішення здобуття та використання електроенергії для роботи пристроїв компанії Panasonic. Юна новаторка, приміром, запропонувала створити інноваційні кросівки, які б акумулювали енергію, отриману під час ходьби чи бігу, та використати її для живлення телефону, плеєру чи іншої електроніки. "Дізнавшись про проект, я побачила реальну можливість зробити свій внесок у збереження довкілля. Мене хвилює не лише сьогоднішній день, а й майбутнє", - зазначила Ірина у своєму щоденнику. Друге місце посів щоденник Ярослава Полякова (м. Ізмаїл, Одеська область), третє місце отримала робота Назар`євої Ксенії з м. Суми. Переможці отримають призи - багатофункціональні пристрої виробництва Panasonic KX-MB 1500UCB.

Кличко


Виталий Кличко


Пам'ятний подарунок отримала також й школа, з якої надійшла найбільша кількість еко-ідей. Учні 5-В класу київської гімназії No.136 брали участь у конкурсі всім класом.  Гімназія стала переможцем у номінації "Найактивніша школа" й отримала від організаторів конкурсу інтерактивну дошку PANABORD. Діти у боргу не залишилися та зробили чимало подарунків Голові правління БО "Фонд братів Кличків" Віталію Кличку та Голові Представництва компанії "Panasonic (СНД)" Кодзі Терадзімі. Ошатна лялька-мотанка ручної роботи, їстівна корзина "троянд", власноруч вирощені екзотичні фрукти та футболка із зізнанням в любові та автографами від п'ятого "В" - ось короткий перелік дитячих призів.

Футболка

Звертаючись до присутніх, Віталій Кличко наголосив, що важливо не лише мріяти,а й діяти. Лише тоді мрії можуть здійснитися. Він процитував відомого фізика: Я хочу сказати словами Альберта Ейнштейна:

"Phantasie ist wichtiger als Wissen, denn Wissen ist begrenzt" -  Уява важливіша, ніж знання, оскільки знання обмежені. Тож продовжуйте фантазувати  і мріяти".

"Компанія Panasonic прагне стати екологічною компанією No.1 у світі. Для нас важливо аби якомога більше дітей взяло участь у конкурсі та запропонувало нові та цікаві ідеї для стабільного і комфортного стилю

життя та праці в гармонії з навколишнім середовищем", -- відмітив Кодзі Терадзіма.


Віталій Кличко завітав на нагородження разом з дружиною Наталею та старшим сином Єгором, котрі після офіційної частини разом з юними учасниками заходу оглянули експозицію музею популярної науки і техніки "Експериментаніум", де проходило нагородження. Місце для події було обрано не випадково: усі запрошені мали змогу на власні очі побачити, як тісно наше життя пов'язане з наукою, природою та екологією і переконатися, що знати закони природи і жити з ними в гармонії - не лише важливо, а й цікаво.


16 Октября 2012 год
Читайте также:
Измаил Сегодня