Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Ориентировка по разбою


5 грудня 2011 року о 01.00 год. до чергової частини Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській області надійшло повідомлення, що 4 грудня 2011 року біля 19 години 30 хвилин було здійснено напад на сім’ю в м. Ізмаїлі по вул. Московській, невідомими особами в кількості 4-5 чоловік, які були одягнені в темну одежу, на головах надягнути матерчаті маски. Злочинці зав’язали потерпілих мотузкою, а потім відкрито заволоділи грошима в сумі 18 тис. грн., які знаходились в жіночій сумочці, а також золотою каблучкою та золотим перснем, після чого зникли з місця події.

особи підозрювані у скоєнні злочину: 

- злочинець – зріст 162 см., середньої статури, на вигляд 25-30 років одягнений в одяг чорного кольору, взуття спортивне.

- злочинець - в чорній масці, зріст приблизно 175 см, середньої статури, брови та вії чорні насичені,одягнений в одяг чорного кольору, очі чорні, куртка з відтінком зеленого кольору.

- злочинець – в масці,  зріст 173 -174 см, одягнений в одяг темного кольору, з взуттям сірого кольору (коричневого), «замшові», очі чорні, брови та вії чорні насичені.

- злочинець - в масці, без особливих прикмет.

 images/stories/prestupnik.gif

- фотопортрет злочинця якого потерпілі бачили без маски – на вигляд 27-28 років, зріст 175 -178 см, обличчя овальне з жовтуватим відтінком, очі карі, волосся темно-русяве, брови - рідкі, зачіска коротка, вушні раковини прилягаючі,  середньої статури, одягнений в зелену матерчату куртку, розмовляв без акценту.

Керівництво Ізмаїльського міського відділу звертається до всіх жителів міста Ізмаїл та Ізмаїльського району, якщо ви що-небудь бачили або маєте інформацію по даному факту — дзвоніть по телефонах: 102, 2-57-65, 7-53-63, 2-22-94. Анонімність гарантується.


Дякую за допомогу.


Начальник Ізмаїльського МВ

ГУМВС України в Одеській області

полковник міліції  О.М. Карачебан6 Декабря 2011 год
Читайте также:
Измаил Сегодня