Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Разом на охороні державних інтересів. ВИДЕО


Дільничний інспектор прикордонної служби несе службу безпосередньо у населених пунктах прикордоння. За кожним із них закріплені відповідні міста та села. 

Головна задача ДІПС  -  це забезпечення дотримання громадянами правил прикордонного режиму. Вони безпосередньо спілкується із людьми.

Кожен із жителів може звернутись до дільничного з будь-якої проблематики, а той, в свою чергу, якщо не може допомогти сам, може винести ці питання на розгляд керівництву органів місцевого самоврядування.

Дільничні обох структур на постійній основі здійснюють між собою оперативний обмін інформацією, проводять різнопланові службові наради, щодо недопущення, або припинення правопорушень у прикордонні.

Головним завданням є - не припинення правопорушення, а його попередження. Саме з цією метою правоохоронці з населенням проводять профілактичні заходи.

Така співпраця між ДІПС та ДОП дає можливість прикордонникам та поліцейським більш оперативно реагувати на зміни в обстановці, адже головна мета обох структур - це безпека та захист інтересів наших співвітчизників.

15 Мая 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня