Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В гостях у художницы Анастасии Поповой. ВИДЕО


Молода художниця Анастасія Попова працює викладачем художнього відділення ізмаїльській Дитячої школи мистецтв імені Сергія Малаховського.  Сьогодні вона - учитель вищої категорії з індивідуальною методикою і персональними виставками.  А з чого ж все починалося?

Своїм учителем Анастасія називає відомого ізмаїльського художника, члена Національної Спілки художників України та Спілки художників Ізмаїла, Івана Івановича Коцофляка.

Художниця працює в техніці олійного живопису та акварелі.  Особливо близька їй тема материнства, домашнього тепла і затишку.  А її портрети дітей нікого не залишають байдужим.

У 2004 році, після закінчення ІДГУ, Анастасія прийшла на роботу в Дитячу школу мистецтв.  І хоча з дитинства мріяла стати модельєром, тепер анітрохи не шкодує про свій вибір.

Учні Анастасії Андріївни беруть активну участь в дитячих виставках, фестивалях і арт-проектах, є лауреатами всеукраїнських, обласних та міжнародних конкурсів.  

А ще дуже люблять свою вчительку.

Художниця ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається, відвідує майстер-класи і лекторіуми.

Хочеться побажати цій милій тендітній жінці успішного творчого шляху, виконання всього задуманого.  А вона в це весняне свято бажає жінкам щастя.

9 Марта 2019 год
Измаил Сегодня