Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Проверка международных сертификатов «Зеленая карта». ВИДЕО


Нещодавно всі автомобільні пункти пропуску Ізмаїльського загону було підключено до бази даних прикордонного контролю Держприкордонслужби, яка автоматично пов'язана з базою моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ).

До цього перевірка здійснювалась інспекторами прикордонної служби, опираючись на особисті навики та службовий досвід. Протягом минулого року вони виявили 2 підроблених міжнародних сертифіката.

Таким чином, охоронці кордону під час оформлення громадян, які перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. 

Крім того, невідповідність номера авто в базі МТСБУ і зазначеного у сертифікаті, дає підстави для проведення додаткових перевірочних заходів.

Ізмаїльський прикордонний загін звертає увагу всіх подорожуючих на необхідності правильного та вчасного оформлення всіх необхідних документів для перетину державного кордону й заздалегідь подбати про страховий сертифікат. 

У громадян існує можливість самостійно перевірити чинність страхового полісу на сайті МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ або зателефонувавши за номером 0-800-608-800.

6 Марта 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня