Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Мэр о зеленом наряде Измаила. ВИДЕО


У минулому році в Ізмаїлі було видалено близько 50 дерев.  Це викликало хвилю критики місцевих активістів, хоча висаджено було понад 2 тисячі зелених насаджень.  Випереджаючи нові акції, міський голова Андрій Абрамченко зазначив, що рішення приймає спеціальна комісія.

У 2019 заплановано капітальний ремонт вулиці Кутузова і масштабний проект відновлення в'їзду в місто з боку Одеси.  Всі старі дерева, які своїм корінням пішли в магістральний водовід і інші каналізаційні системи, будуть видалені.

Зараз по вулиці Кутузова проводиться інвентаризація - якщо дерево здорове, воно залишиться, якщо ні - буде видалено, а на його місці висаджено нове.

 У своїх виступах активісти наполягали на регулярному інформуванні жителів територіальної громади про плани, причини і діях, пов'язаних зі зміною фонду зелених насаджень.

 Також було порушено питання про використання деревини.  На цей рахунок у місті ходить чимало чуток: від виготовлення меблів до вивезення за кордон.

 Міський голова підкреслив, що навесні висадка дерев по місту продовжиться, але вони повинні рости там, де немає загрози руйнування магістральних ліній і інфраструктури.  Всі питання будуть вирішуватися колегіально і прийматися комісійно.

 

5 Февраля 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня