Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Благотворительная акция в «Девятке». ВИДЕО


11 років активним учасником акції «Серце до серця» є Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної академії водного транспорту ім.  гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного  («Дев'ятка»).

Протягом останніх двох років «Дев'ятка» допомагає Ізмаїльському Будинку дитини.  У минулому році було зібрано 5000 грн.  На ці гроші був куплений і подарований дитячому закладу двокамерний холодильник.

Днями в актовому залі ІВПУ відбувся благодійний концерт-марафон «Хай живе життя!».  У ньому взяли участь викладачі, майстри виробничого навчання, куратори навчальних груп, співробітники всіх підрозділів і студенти училища.

Представники виносили конверти і озвучували суму пожертвувань.  Всього в цей день було зібрано близько 6 000 грн.  Керівництво ІВПУ обговорить зі співробітниками Будинку дитини, у чому зараз особливо потребують діти.

Підтримали благодійний марафон народний хореографічний ансамбль «Веселка» Палацу дітей та юнацтва та танцювальний колектив «Вінок Дунаю» ІТМЕСХ.  Студенти училища також підготували яскраві концертні номери.

Такі акції вчать молоде покоління нашої країни бути милосердними до дітей, яки позбавлени батьківського тепла і турботи.

5 Декабря 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня