Баннер
Баннер

Поиск

Кубок Ізмаїлу з тенісу. ВІДЕО

На початку жовтня на кортах «Юність» проходив XIII чемпіонат міста з тенісу, приурочений до святкування 428-ї річниці заснування Ізмаїлу.

Всього в чемпіонаті взяли участь понад 60 спортсменів різного віку і ступеня підготовки.

Організаторами турніру стали відділ фізкультури і спорту міськради Ізмаїла, Спортивно-оздоровчий центр міського відділу освіти і федерація тенісу.

За результатами тенісних поєдинків, серед чоловіків кращим став Марк Васюк, другим - Леонід Чечель і третім - Олександр Іванов.

Серед жінок «золото» чемпіонату виборола Дарина Ябанжі, «срібло» - Олександра Василенка та «бронзу» - Марта Афтаева.

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.  Пам'ятні призи отримали всі учасники змагань.