Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь». ВІДЕО


З 21 по 23 вересня в ізмаїльському Центрі дозвілля «Портовик» проходив XIX Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь», приурочений до святкування 428-ї річниці заснування столиці Придунав'я. 

Організували і провели змагання Ізмаїльська міська федерація художньої гімнастики, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту міськради та ДЮСШ м. Ізмаїла.

На турнір прибули гості з України (Київ, Одеса, Дніпро), Молдови (Кишинів) і Придністров'я (Бендери) - 120 гімнасток, 10 команд!

Успішно виступила команда м Ізмаїла.  Золоті медалі завоювали ізмаільчанкі: Аріна Швець, Еліна Топтигіна, Софія Касьянова, Аліна Бутенко, Ганна Арнаут, Влада Сара і багато інших.

Всі гімнастки були нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними подарунками.  Вінки-корони - символ турніру і спеціальні кубки отримали переможниці, що вийшли у фінал.

Нагороджували учасниць почесні гості змагання заступник міського голови Сергій Баткілін, в. о.  начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Тетяна Морій, президент Ізмаїльської федерації художньої гімнастики Ольга Сьоміна і директор Ізмаїльської ДЮСШ Олена Руденко.

Основні цілі турніру - популяризація художньої гімнастики серед дітей;  підвищення спортивної майстерності юних гімнасток і обмін досвідом - досягнуті.

Попереду XX ювілейний турнір!

 

25 Сентября 2018 год
Измаил Сегодня