Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Поліція почала оперативне відпрацювання півдня Одеської області.ВІДЕО


В Ізмаїлі з робочим візитом побував начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області полковник поліції Іван Іщенко.  На брифінгу він розповів про результати масштабних слідчо-оперативних і превентивних заходів в Ренійському районі.

 В операції взяли участь спецпідрозділ поліції особливого призначення «Корд», співробітники обласного управління та територіальних відділів поліції, військовослужбовці Нацгвардії і Державної прикордонної служби України, близько 100 правоохоронців.

 Відпрацювання Ренійського району велося в тестовому експериментальному режимі.  Спочатку було проведено попередній збір і аналіз оперативної інформації, потім залучені всі взаємодіючі органи.  Найближчим часом за цією схемою з урахуванням недоліків відпрацюють весь регіон.

 Начальник обласного управління превенції підтвердив інформацію керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури про спад рівня злочинності в столиці Придунав'я.

 Іван Іщенко зазначив, що південь області є предметом особливої уваги главку Одеської поліції.  Подібні заходи сприяють стабілізації криміногенної обстановки та безпеки жителів регіону.

 

25 Сентября 2018 год
Измаил Сегодня