Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Ізмаїльські депутати зібралися в останній день літа. ВІДЕО


Засідання чергового пленарного засідання міської ради Ізмаїла почалося з прийняття рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» капітану Ізмаїльського морського торгового порту Анатолію Колесникову.  Офіційна церемонія посвяти буде проведена урочисто в День міста на загальноміському мітингу.

Депутатський корпус затвердив створення на базі ОШ№7 українського ліцею з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка.

Сьогодні в навчальному закладі вже є фахівці з викладання англійської, французької, німецької, іспанської та японської мов.  Також планується залучити фахівця з китайської мови, яка затребувана на світовому ринку.

Були розглянуті питання про створення комунального закладу «Ізмаїльський міський інклюзивної-ресурсний центр» та перейменування відділу у справах сім'ї, молоді та спорту в відділ фізкультури і спорту.

Інтерес депутатів і журналістів викликав звіт «Про стан законності на території міста за I півріччя 2018 року», який представив керівник Ізмаїльської місцевої прокуратури Олександр Сара.

Прокурор отметил, что в этом году в Измаиле наметилась позитивная тенденция сокращения количества совершённых преступлений.

Особливу увагу депутати приділили питанню про виконання бюджету міста Ізмаїла за перше півріччя поточного року.

Міськрада підтримала рішення, спрямовані на планомірний, системний і стабільний розвиток Ізмаїла.

4 Сентября 2018 год
Измаил Сегодня