Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Рішення 32 сесії Ізмаїльської міськради. ВІДЕО


Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко почав пленарне засідання 32-ї сесії міської ради з розмови про зелено вбрання столиці Придунав'я.  

Далі було зазначено, що Ізмаїл єдиний з усієї України подав документи на участь в 16 європейських проектах, чотири з них виграні і вже в стадії реалізації.  

Потім депутати розглянули питання про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.  З урахуванням коректив його дохідна частина досягла 873 млн грн.  Це найбільша цифра за роки незалежності України.  

Однак в ній поки не враховані кошти, які мають надійти з Фонду регіонального розвитку.  З урахуванням субвенції з цього джерела загальний розмір дохідної частини міського бюджету перевищить 900 млн грн. 

Також на сесії було прийнято рішення про доповнення Міської комплексної програми соціальної допомоги малозабезпеченим ветеранам війни та праці, особам з інвалідністю та сім'ям з дітьми на 2018 рік.  

Це стосується збільшення розміру фінансування її заходів на 159 тис. грн.  На сьогоднішній день загальний обсяг фінансових вкладень з міського бюджету на ці цілі досяг 1 млн 214 тис. грн.

Депутати також проголосували за рішення про ліквідацію вечірньої школи II- III ступенів.  Вечірні класи будуть включені в структуру загальноосвітньої школи № 7.

На сесії було вирішено прийняти в комунальну власність міської територіальної громади комплекс нерухомого майна автобази Ізмаїльського порту по вул.  Шевченко.  Сюди переїдуть «Жилсервіс», «Ізмаїл-світло» і ВУВКГ, а також буде базуватися автотранспорт комунальних підприємств.

1 Мая 2018 год
Измаил Сегодня