Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Мер Ізмаїла про модернізацію Міського саду. ВІДЕО


На початку лютого цього року стало відомо, що Ізмаїл отримав підтвердження участі в європейському проекті «Розвиток стійкого культурного туризму в басейні Чорного моря».  Він стосується Міського саду, який розташований навпроти Свято-Покровського кафедрального собору.  

Модернізація об'єкта природно-заповідного фонду України передбачає установку зовнішнього освітлення, нових лавок, відновлення кованого огорожі, заміну тротуарної плитки на території парку, ремонт громадського туалету, висадку нових декоративних дерев і установку Wi-Fi-зони.  

Днями почалися роботи по реалізації цього проекту.  Вони викликали неоднозначну реакцію городян на вирубку дерев і цілу дискусію в соцмережах.  

Вчора на засіданні виконавчого комітету міської ради мер Ізмаїла Андрій Абрамченко дав роз'яснення з цього питання.

Незгоду у жителів міста викликав і демонтаж огорожі Покровського скверу.  Користувачі соцмереж в коментарях просили керівництво не спотворювати історичну зовнішність міста і відреставрувати грати.  Питання вирішувалося на виїзному засіданні містобудівної ради. 

Міський голова висловив сподівання, що після завершення оновлення недоглянутого Горсада, він стане ще однією зеленою перлиною столиці Придунав'я. 


4 Апреля 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня