Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Перші результати роботи патрульних поліцейських в Ізмаїлі. ВІДЕО


29 березня відбувся брифінг керівника відділу патрульної поліції в м Ізмаїлі старшого лейтенанта Василя Коряка і його заступника Сергія Бодела.

На зустріч з керівником нового правоохороного підрозділу були запрошені журналісти місцевих і регіональних ЗМІ.  На початку прес-конфренції Василь Вікторович розповів про себе і про те, що вплинуло на його рішення служити в патрульної поліції.

Молодий офіцер більше року воював під Донецьком и на маріупольському напрямі, командував ротою 41-го мотопіхотного батальйону.

Після демобілізації вирішив служити в патрульної поліції і зі свого боку зробити все можливе, щоб не було втрат в мирному житті.

Відбір пройшов на загальних підставах, потім три місяці «учебки».  Після навчання працював у Києві.  Начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков поставив перед Василем Коряком завдання - організувати службу в місті Ізмаїлі.

Ізмаїл начальнику відділу патрульної поліції сподобався.  Однак основна проблема в місті, за його словами, - порушення безпеки дорожнього руху.  

Штат відділу на сьогоднішній день налічує 69 осіб, набір буде тривати.  За винятком п'яти ізмаїльчан, всі хлопці - приїжджі, прибули з Миколаєва, Харкова і Запоріжжя і працюють вахтовим методом - по місяцю.

Троє ізмаїльчан сьогодні складуть присягу, а п'ятнадцять інших проходять навчання.  Керівник патрульних сподівається, що з часом число бажаючих охороняти рідне місто збільшиться.

На лінію заступає 59 осіб, розділених на 4 зміни.  Місто постійно патрулює по 14-15 чоловік.  Це і піші екіпажі, і спільні з Нацгвардією, і автопатрулі, які контролюють дорожню обстановку.

За підсумками минулого тижня було виявлено 10 фактів обігу наркотиків, по гарячих слідах затримано 2 злодія, відпрацьовано 120 викликів на лінію «102», складено 130 адміністративних матеріалів на дорогах.

До початку роботи нового підрозділу в місті реєструвалося в середньому по два ДТП в день.  Тепер же два - за тиждень.

Діалог з пресою тривав майже годину.  Надалі старший лейтенант поліції Василь Коряк запропонував зустрічатися в будь-який зручний час і обговорювати виниклі питання.

30 Марта 2018 год
Измаил Сегодня