Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Спеціальний репортаж: Атестація депутатів Ізмаїлу


Днями представники ВГО «Комітет виборців України» провели в Ізмаїлі підсумкове засідання за результатами оцінювання діяльності депутатів міської ради Ізмаїла за минулий 2017 рік. 

Вони відзначили, що робота кожного з 36 народних обранців оцінювалася за певним набором критеріїв.  Враховувалися 20 показників, які базуються на нормах вітчизняного законодавства.

Громадські діячі поставили 33 депутатам Ізмаїльської міськради за їх роботу «двійку» за п'ятибальною шкалою, троє отримали «одиницю».

Були висловлені претензії на відсутність фото, біографій і телефонів депутатів на сайті міськради, не всі змогли підтвердити проведення прийому виборців, для комунікації не використовується соціальна мережа Facebook, за рік не озвучено жодного депутатського запиту, не  було жодного звіту про виконану роботу. 

Єдиний позитивний момент у роботі ізмаїльських депутатів, який побачили представники КВУ, - відвідування пленарних засідань міської ради.  Але і тут було приховане нарікання на те, що сесії проходять швидко і рішення приймаються одноголосно. 

Присутні на презентації депутати міськради Ігор Скоробреха і Сергій Лузанов, категорично не погодилися з такою оцінкою діяльності їх органу. Депутатів обурило порівняння з Білгород-Дністровською міськрадою, в якому більша половина - «відмінники» і «хорошисти». 

Вони відзначили, що звіт складений за формальними ознаками, які не враховують багато моментів і найголовніший з них - конкретні результати роботи, які роблять місто красивим і зручним для життя. 

На останньому засіданні виконкому міської ради мер Ізмаїла Андрій Абрамченко дав свою оцінку діяльності громадської організації «Комітет виборців України».  Про це в нашому наступному випуску.

 

15 Марта 2018 год
Измаил Сегодня