Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі представили правопросвітніцькій проект «Я маю право!». ВІДЕО


В Ізмаїльській райгоадміністраціі представили правопросвітніцькій проект «Я маю право!» Він узятий під патронат Президента України Петра Порошенка і реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.  

У презентації взяли участь начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного теріторіального управління юстиції в Одеській області Надія Швець, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, голови Сільських рад та директори шкіл району.  

Мета проекту - підвіщіті юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, адже значна кількість громадян не знають про свои права, а також про механізм захисту  ціх прав.  

Наразі на территории области працює 8 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 25 бюро правової допомоги.  Є такий центр і в Ізмаїлі.  Тут завжди можна отримати якісну консультацію. 

Окрім центрів та бюро правової допомоги, мешканці Одещини зможуть отріматі необхідну інформацію на онлайн платформі «Я маю право!» за електронною адресою http://pravo.minjust.gov.ua/ і отримати консультацію по цілодобовому телефону 0 (800) 213 103.

На завершення зустрічі начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного теріторіального управління юстиції в Одеській області Надія Швець відповіла на запитання присутніх.

22 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня