Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїльському прикордонному загоні підвели підсумки року. ВІДЕО


Днями в Ізмаїльському прикордонному загоні відбулася прес-конференція з підбиття підсумків роботи за 2017 рік.  У ній взяли участь перший заступник начальника Ізмаїльського прикордонного загону, начальник штабу підполковник Микола Романчук та начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк. 

Микола Романчук зазначив, що протягом року прикордонниками загону належним чином були виконані всі поставлені завдання. 

Далі начальник штабу детально  зупинився на результатах оперативно-службової діяльності Ізмаїльського прикордонного загону за минулий рік. 

Прикордонникам вдалося успішно розкрити чимало випадків незаконного перевезення зброї, наркотиків, контрафактного алкоголю, спирту,  цигарок та інших заборонених предметів. 

В загоні на постійній основі проводитися комплекс заходів спрямованих на попередження корупційніх проявів среди персоналу. 

Прикордонний загін тісно співпрацює з територіальними відділами рибоохорони.  Здійснюються необхідні заходи боротьби із браконьєрством на водоймах регіону.  Спільно з  оперативними підрозділами Південного регіонального управління у  взаємодії з іншими правоохоронними органами були проведені профілактічні заходи «Мігрант». 

Підполковник Микола Романчук порадив юнакам та дівчатам подумати про вибір цікавої професії прикордонника.  Усіх бажаючих запрошують на службу в лави прикордонників Ізмаїльського загону. 

На завершення прес-конференції підполковник Микола Романчук відповів на питання журналістів.  Їх цікавила доля застави в мікрорайоні Копана Балка і будівництво житла для прикордонників.  


УЗИ. Краткая история

Где купить компрессорное масло?

20 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня