Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Спортивна Масляна в Ізмаїлі. ВІДЕО


Масляну можна відзначати по-різному.  В Ізмаїлі на березі Дунаю любителі здорового відпочинку влаштували справжні молодечі бої, щоб особістом прикладом показати альтернативу святковому застіллю з алкогольними напоями. 

Вранці 18 лютого активісти ізмаїльського молодіжного руху «Здоровий Імпульс» та спортсмени клубу змішаних єдиноборств «ММА Ізмаїл» провели акцію «Спортивна Масляна». 

Любителі тренувань на відкритому повітрі взяли участь у веселих богатирських іграх на набережній Дунаю. Веселі змагання зібрали чимало глядачів.

Учасники святкових розваг почали з запливу по зимовій річці, а потім зігрілися в кулачних боях, перетягуванні каната, сутичках «кентаврів» і віджиманні. 

Цього разу до юнаків зі спортивних об'єднань приєдналися дівчата з групи пілатесу.  Під ритмічну музику вони провели відкритий урок для всіх бажаючих. 

Завершилося свято спалюванням солом'яного опудала Масляної - традиційним обрядом, який символізує проводи зими, щорічне оновлення природи та зустріч весни. 

Спортсмени заклікають молодь наслідуваті їхній приклад здорового спосіба життя.  Тренування на пляжи в мікрорайоні «Крепость»  відбуваються щонеділі з 10 ранку.  

19 Февраля 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня