Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі вшановували воїнів-інтернаціоналістів . ВІДЕО


15 лютого в Ізмаїлі відбувся мітинг, приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.  

Дев'ять ізмаїльчан так і не повернулися додому, їх імена відображені на пам'ятнику воїнам-інтернаціоналістам в Міському саду.  

Пам'ять загиблих земляків прийшли вшанувати керівництво міста та району, прикордонники, курсанти, працівники бюджетних організацій, громадські працівники і депутати.  

Вікарій Одеської єпархії, єпископ Болградський, благочинний храмів Ізмаїльського округу архімандрит Сергій відслужив панахиду по убієнних на полі брані воїнам.  У ній взяв участь настоятель Свято-Покровського собору отець Євгеній і інші представники духовенства.  

Потім до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам поклали квіти.  

Завершився мітинг традиційної польовою кухнею, яка розташувалася на алеях Міського саду.  Ветерани-афганці і гості могли спробувати солдатську кашу та випити фронтові «сто грам».  

Вони розповідали один одному про те, як живуть зараз, а роки тієї страшної війни згадували неохоче.  Час залікував їх рани.  Життя продовжується.  

16 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня