Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі відкрилися курси для майбутніх першокласників. ВІДЕО


Традиційно в лютому в школах столиці Придунав'я відкриваються підготовчі курси для дітей старшого дошкільного віку, які у вересні сядуть за шкільні парти.  

Днями ЗОШ №7 м Ізмаїла приймала поповнення: тата і мами привели своїх малюків на перше заняття підготовчих курсів.  На ганку їх зустрічали ростові ляльки Лев і Білка. 

Казкові герої проводили дошкільнят в клас, де для них було проведено перший в їх житті шкільний урок.  Вони відгадували загадки, розповідали вірші та розминалися на веселих фізхвилинках.  

Педагоги постаралися, щоб перше знайомство зі школою викликало у майбутніх першокласників тільки позитивні емоції і вони з радістю приходили на заняття.  

А в цей час представники адміністрації школи в актовому залі спілкувалися з батьками, відповідали на їхні запитання, знайомили з учителями.  

Мамам і татам роздали буклети з рекомендаціями психолога і пояснили, на що в першу чергу треба звернути увагу в такий важливий для дітей період.  

Особливістю підготовчих курсів в ЗОШ №7 стало використання освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Потужний старт».  Вона була розроблена в.о.  директора ЗОШ №7 Юрієм Головльовим спільно з учителями початкових класів.  

Для того щоб виявити творчий потенціал дітей, з ними також будуть займатися викладачі позашкільної освіти Станції юних техніків.  

Заняття проводитимуться щосуботи до1 червня. За бажанням батьків, їх можна буде організувати і в серпні. Набір на курси триває. 

9 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня