Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Екологічне свято в Ізмаїльському музеї Придунав'я. ВІДЕО


6 лютого в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я пройшов екологічний конкурс, приурочений до Міжнародного дня водно-болотних угідь.  

Свято стало фіналом міської природоохоронної акції, яка проходила в ізмаїльських школах з 29 січня по 2 лютого.  За цей тиждень в навчальних закладах були проведені бесіди, перегляди фільмів, конкурси малюнків та рефератів.  

У вікторині, підготовленой ізмаїльській Станцією юних натуралістів, взяли участь восьмикласники всіх шкіл міста, Вони принесли речівки, плакати, макети зелених куточків наших плавнів.  

Оцінювало знання дітей журі в складі директора Станції юних натуралістів Лариси Остряковой, директора музею Придунав'я Ольги Тірон, завідуючої відділом природи музею Анжели Діденко і інженера сектора екологічної безпеки ПрАТ «УДП» Тетяни Куклановой.  Для перемоги «зеленим дружинам» треба було успішно пройти три станції і правильно відповісти на питання про флору, фауну, річки і озера Придунав'я.  

У конкурсі-подорожи з екологічних зупинок перше місце розділили команди ЗОШ №2 та 10, друге - ЗОШ № 9, 11 і 7, третє - ЗОШ № 3, 4, 14. Всі учасники отримали почесні грамоти.  

8 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня